Papilio – večerné a svadobné šaty

V roku 2002 vstúpilo do sveta svadobnej módy nové meno – „Papilio “. Pod týmto tajomným latinským názvom sa skrýva osobitný neopakovateľný štýl, ktorý prislúcha večerným a svadobným šatám, vytváraným v Breste. Tieto neobyčajné šaty majú svoj pôvod v Bielorusku.

Výrobcovi svadobných šiat Papilio postačili iba tri roky, na to aby ovládli srdcia bieloruských, ruských, ukrajinských, poľských, rumunských, českých, pobaltských, cyperských, anglických, írskych a amerických neviest. Svoje päť ročné jubileum značka Papilio oslavovala v kruhu svojich kolegov, partnerov, prívržencov zo 116 miest viacerých štátov!

Na výstave svadobných šiat s názvom „Svadobný valčík 2003“ v Moskve značka Papilio prvý krát predviedla svoje šaty. Hneď od začiatku sa Papilio prezentovala ako značka s veľkým potenciálom a nádychom štýlu, vniesla do módy svadobných šiat nový rozmer.
V nasledujúcom roku 2004 v Moskve Papilio prezentovalo kolekciu večerných a svadobných šiat absolútne novej úrovne. Toto bolo stelesnenie vycibrenej elegancie s dôrazom na jemnosť. Už vtedy bol štýl Papilio ľahko odlíšiteľný spomedzi stoviek iných.
Uvedenie kolekcie 2005 „Ovácia“ umožnilo Papiliu začlenenie medzi popredných svetových výrobcov svadobných šiat. Všetky modely sú vyrobené z drahých luxusných látok. Francúzske čipky ručnej práce pridávajú svadobným šatám nádherné  očarovanie a ženskosť. Siluety šiat sú ideálne vytvarované, formy sú rôznorodé, občas očarujúco drzé. Ale, ako aj v predchádzajúcich kolekciách, Papilio zostáva verná svojmu menu, úspešne kombinuje trendy Západu a Východu. Strohý minimalistický štýl, vkusne obohacuje výšivka, čipka, volány, so zvláštnymi skladmi a mašľami.

V novembri 2006 sa na svet uviedla nová kolekcia svadobných šiat Papilio, ktorá už mala ruský charakter. Základ úspechu mladej značky Papilio spočíva v náklonnosti k tradičným slovanským štýlom. Modely tejto kolekcie žnú úspech v zahraničí a stále sú predvádzané na medzinárodných výstavách (večerné a svadobné šaty Papilio boli predvádzané v Poľsku na Cypre a USA). Prvotná úloha Papilio spočíva v možnosti neobmedzeného výberu unikátnych svadobných šiat.
Svadobné a večerné šaty kolekcie 2007 zodpovedajú najnovším trendom svetovej svadobnej módy. Dokonalosť tvaru, kvalita látok a doplnkov – robia túto kolekciu okúzľujúcou. Ich názvy hovoria samé za seba: „Topás“, „Ametyst“, „Diamant“. V tejto kolekcii sa prvý krát používajú kryštály „Swarovski“ a najjemnejšie vyšívanie drahocennými kameňmi.
Inšpiráciou pre kolekciu večerných a svadobných šiat 2008 sa stal obraz dievčiny, ktorú navádza jej vnútorný hlas do rajskej záhrady romantických citov. Slogan kolekcie: Prehodnotenie tradičných cenností a ich spojitosť s prírodou – v kolekcii je veľa pastelových odtieňov kvitnúcich stromov a rastlín, ktoré otvárajú neviditeľné kvality napĺňajúce dušu pocitom pravého sviatku štýlu a módy.
Jednoduchosť tvarov, ideálne sadnutie šiat, použitie drahých prírodných látok, ktoré prinášajú pocit harmónie, komfortu, sviatku a šťastia je typické pre kolekciu 2009. Nová kolekcia najlepšie vystihuje spojenie módy a štýlu.

Pokiaľ chcete zažiariť vo večerných alebo svadobných šatách „Papilio“ nie je nutné cestovať do Bieloruska, postačí navštíviť salón „Šarm“ v Trnave na Štefánikovej 10.

Mate záujem o kúpu šiat značky „Papillio“ do svadobných salónov?

Navštívte predajcu tejto značky na www.satypapilio.sk

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.