Čo o vás vypovedá materiál vašich snubných prsteňov?

Sústrediť sa pri výbere snubných prsteňov len na prítomnosť drahých kameňov je ako myslieť pri svadobnej torte len na polevu. Tá je síce to najchutnejšie, ale to čo celú tortu drží pokope je rovnako, ak nie viac dôležitejšie. Je teda lepšie zvoliť snubné prstene z drahých kovov ako je zlato či striebro? Alebo je dôležité sledovať súčasné trendy a vyberať z moderných materiálov?

Našou radou je myslieť pri výbere na to, čo chceme svojimi snubnými prsteňmi vyjadriť. Či si to totiž uvedomujeme alebo nie, nosením prsteňov z určitého kovu oznamujeme okoliu informáciu o tom, aký vy a váš partner ste a aký je váš vzťah. Až potom, čo si ujasníte celé oznámenie, je čas premýšľať nad odolnosťou, váhou či doplnkovými kamienkami.

Čo je zlaté, to nehrdzavie 

Začnime klasikou. Vďaka svojej hrejivej farbe a jasu sú zlaté snubné prstene Snubné prstene z kombinovaného zlatanajobľúbenejšou svadobnou bižutériou.. Vyjadrujú cit pre tradíciu a stálosť zmiešanou so sentimentom. Zlatý prsteň  na Vašej ruke tak vyjadruje, že ste stále rovnako zamilovaní, ako keď ste sa zoznámili. Ešte silnejší zväzok potom vyjadruje kombinácia zlata a titánu.

 

Strieborné prstene sú vidieť

V úzkom závese za zlatými sú samozrejme strieborné prstienky. Vzhľadovo sa jedná o strieborné snubné prstenenajvýraznejší materiál. Snubné prstene zo striebra doslova žiaria a sú tak úplne neprehliadnuteľný. Nosením prstienku z tohto materiálu tak vyjadrujete , že ste pyšní na svoj spoločný zväzok a nebojíte sa to okoliu dávať najavo.

 

Ísť  si za svojím

Najmodernejším materiálom medzi snubnými prsteňmi je však v posledných rokoch jednoznačne chirurgická oceľ, v ktorej sa snúbi odolnosť  a obrovská diverzia v celkovom dizajne prsteňa. Nosením kvalitného oceľového prsteňa dávate najavo, že ste pánmi svojho osudu a život s vaším partnerom sa tak uberá presne podľa plánu.

Snubné prstene z chirurgickej oceli

 

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.