Svadobný veľtrh 2016

Dnes by som Vám rada napísala, kto vlastne stojí za organizáciou Svadobného veľtrhu na Inchebe a ako vznikla myšlienka zrealizovať ho.

Som to ja, Ingrid Littmannová, môj manžel Martin spolu so spoločnosťou Štúdio Škerák a naše dve deti Riško a Lukáško. :) Prečo aj oni? Lebo musia rešpektovať našu dlhšiu pracovnú dobu pár týždňov pred veľtrhom a starší Riško sa už pomaličky zaúča a vie byť veľmi nápomocný. :)

Štúdio Škerák sa okrem organizovania Svadobných veľtrhov –www.svadobnyveltrh.sk už vysše 16 rokov profesionálne venuje video – foto službám – www.skerak.sk a výrobe a distribúcii svadobných oznámeni –www.svadobneoznamenia.sk.

A ako sa začala písať história Svadobného veľtrhu?

Keď sa v roku 2005 skončilo fungovanie výstavníctva na Prievozskej ulici a tým aj výstava Svadba, rozhodli sme sa nadviazať na tradíciu a pokračovať v tejto vydarenej a pre budúcich mladomanželov obľúbenej akcii. Napriek tomu, že sa vraví, že začiatky bývajú ťažké, náš 1. ročník Svadobného veľtrhu, ktorý sa vtedy konal v priestoroch Technopolu skončil na výbornú. Po druhom ročníku sme pre veľký záujem zo strany vystavovateľov aj návštevníkov hľadali nové a väčšie priestory, a tak nasledujúce tri ročníky ste nás mohli navštíviť v PKO v Bratislave.

Pre veľký záujem sme sa od šiesteho ročníka presunuli do priestorov Incheba Expo, kde IMG_9160sme náš Svadobný veľtrh spojili s produktom Incheby – výstavou Interbeauty. Tým naša výstava získala iný rozmer a stali sme sa najväčšou svadobnou výstavou na Slovensku, na ktorej každoročne prezentuje svoje služby viac ako 130 vystavovateľov zo Slovenska, Čiech, Poľska, Maďarska aj Rakúska. Aj počet návštevníkov, ktorí zavítajú do priestorov Incheby počas týchto dvoch dní je rekordný. Pohybujeme sa v číslach od 9.000 do 13.000. Kapacita Incheby je však veľká a aj napriek tomuto veľkému číslu poskytujeme pre návštevníkov kvalitný servis ohľadom ponuky služieb, informácií, kultúrneho vyžitia, či občerstvenia.

Každoročne sa snažíme zdokonaľovať a hľadať pre Vás zaujímavé spoločnosti, ktoré by svojimi službami alebo tovarom mohli spestriť, ozvláštniť alebo zdokonaliť Vaše svadobné prípravy, či samotnú svadbu. Našim cieľom je, aby ste na jednom mieste našli ponuku viacerých spoločností, ktoré si môžete hneď porovnať a zároveň vybrať pre Vás tú najvyhovujúcejšiu. Nerobíme výber za Vás, ponúkame Vám všetky možnosti – aj tie cenovo dostupnejšie, trošku drahšie, aj tie super luxusné. Na našom veľtrhu si príde na svoje naozaj každý.

Pevne verím, že aj tohtoročný veľtrh bude prínosný pre budúce páry a rada uvítam Vaše postrehy, či pripomienky. Zostava vystavovateľov je silná, tešiť sa môžu dámy ale aj páni, pre ktorých sme tohto roku pripravili špeciálny kútik, v ktorom si môžu otestovať auto, zahrať si biliard, či kasíno a popritom pochlipkávať vínko. Pre budúce nevesty je zasa pripravený bohatý program s módnymi prehliadkami a známymi celebritami akými sú Andrea Verešová, Karin Olasová, Zuzana Plačková, Martin Šmahel, Noro Mészároš, Peter Batthyany, Karol Kotlár, Otto Weiter, René Strausz a veľa iných.
Vidíme sa už tento piatok a sobotu na Inchebe. :)

Piatok 12.2.2016:
10,00h – otvorenie veľtrhu pre verejnosť

11,20h – hudobné vystúpenie Elly Jay
12,00h – vyhlásenie výsledkov súťaže Svadobný dar Palatína Turzu
12,40h – hudobné vystúpenie Elly Jay
13,00h – módna prehliadka Natasha Azariy
13,30h – módna prehliadka Lombardi Fashion
13,50h – krájanie torty organizátorom veľtrhu Štúdio Škerák
14,10h – hudobné vystúpenie Elly Jay

14,40h – hudobné vystúpenie skupiny Stop-Band
15,30h – finále súťaže NEVESTA ROKA 2015
18,00h – hudobné vystúpenie skupiny Stop-Band
19,00h – ukončenie prvého dňa veľtrhu

Sobota 13.2.2016:

10,00h – otvorenie veľtrhu pre verejnosť
10,20h – hudobné vystúpenie telesa Svadobné kvarteto
10,40h – tanečné vystúpenie – orientálne tance skupiny AMAR bellydance group
11,00h – hudobné vystúpenie telesa Svadobné kvarteto
11,20h – hudobné vystúpenie skupiny Stop-Band

11,40h – módna prehliadka Zoya Wedding Center
12,00h – hudobné vystúpenie skupiny Stop-Band
12,20h – módna prehliadka MARCO MORELLI & HAMBÁLEK
12,40h – hudobné vystúpenie Lady Colours
13,20h – módna prehliadka Natasha Azariy

14,00h – módna prehliadka Lombardi Fashion
14,20h – hudobné vystúpenie telesa Svadobné kvarteto
14,40h – módna prehliadka Zoya Wedding Center
15,00h – zábavná svadobná aukcia s Rišom Vrablecom
16,00h – hudobné vystúpenie skupiny Stop-Band

18,00h – ukončenie veľtrhu

Incheba Expo Bratislava

W:  www.svadobnyveltrh.sk
E:  info@svadobnyveltrh.sk
FB: www.facebook.com/svadobnyveltrh

Kontaktná osoba: Mgr. Ingrid Littmannová
T:  0911 754 726

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.