Rozhovor s Ráchel Dulovič Zavackou

Dnes by sme vám chceli priniesť rozhovor s účastníčkou súťaže Miss Nevesta 2012 – Ráchel Dulovič Závackou, ktorá nám odhalí ako jej súťaž Miss Nevesta zmenila život…

Ráchel, ste jedna z účastníčok súťazí Miss Nevesta ktorá každoročne prebieha na stránke www.svadbaonline.sk. Konkrétne ste v roku 2012 vyhrali titul Miss s najkrajšou vizážou. Ako si s odstupom času spomínate na túto suťaž?

Rachel: No pravdupovediac, bolo to už “dávno” takže naozaj si spomínam už len matne :9
modna prehliadkaStránku svadbaonline.sk som mala medzi svojimi funpage na FB ešte od obdobia svadby, takže keď sa zverejnila súťaž, hneď mi to udrelo do očí a povedala som si, prečo nie? Mali sme veľmi pekné svadobné fotky a chcela som sa s nimi podeliť. 

V čom bola súťaž najnáročnejšia?

Nooo. Zo začiatku som sa snažila zdieľať túto súťaž kde sa dalo a oslovovala som všetkých známich i neznámich :) Veď keď som sa zapojila, chcem to aj vyhrať. No ako som tak visela aj na Vašej stránke, aj na FB, tak som pochopila že to ani nie je o kráse, resp o najkrajšej neveste a o férovej hre, ale o tom kto ovplyvní najviac ľudí aby dali hlas. Tak som to doslova prestala riešiť a nechala tomu voľný priebeh… Veď predsa platí že každá nevesta je v deň svojej svadby krásna.

Titul Miss s najkrajšou vizažou kazdoročne vyhodnocuje team okolo vizažistky Renáty Lencéšovej z firmy LeRen. Ako sa zmenil Váš život po získaní tejto výhry?

Keďže som už výhru ani nečakala, bola som veľmi milo prekvapená keď ste ma informovali že som získala titul Najlepšia Vizáž. A, pravdupovediac, tomuto oceneniu som sa koniec koncov potešila viac, pretože o tomto titule rozhodla profesionálka. Potešila som sa aj samotnej výhre – kurzu vizáže, pretože som ho vždy chcela absolvovať. Bola som z neho nadšená a za seba môžem povedať, že p. Lenčešová je skvelá osoba a pre mňa aj guru v tejto oblasti. Veľa ma naučila a som rada že spolupracujeme do dnes. Vďaka nej som mala príležitosť zúčastniť sa prehliadok ako modelka a tak isto som sa aj ja začala venovať líčeniu s profesionálnou kozmetikou.

7Máte za sebou už aj prvé prehliadky, ako by ste charakterizovali túto skúsenosť?

Áno, mala som možnosť predvádzať modely pre jeden luxusný krajčírsky salón a tiež svadobné šaty. Je to naozaj zážitok, skvelá atmosféra, niekedy mierny adrenalín, a preto verím, že to neboli moje posledné skúsenosti v tejto oblasti. Rada by som si to zopakovala, ak sa teda ešte naskytne príležitosť, hoci už nie som  najmladšia :)

Čo by ste na záver odkázali tohtoročným účastníčkam súťaže Miss Nevesta 2014?

Určite dievčatám odporúčam zapojiť sa do tejto súťaže, lebo nikdy neviete čo Vás vďaka tomu čaká a čo Vám to prinesie. A tým ktoré sa už prihlásili prajem veľa šťastia.

 Ďakujeme za rozhovor

Team SvadbaOnline.sk

10600370_10152738747173882_3613910669011254683_n

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.