Nech o vašej svadbe vedia všetci!

Svadba je vec verejná, o svadbe sa hovorí. Nie sme predsa celebrity, aby sme sa sobášili tajne.

Práve naopak, vo váš veľký deň ste hviezdou vy a váš partner a všetka pozornosť patrí iba vám dvom.
Rozšírte však rady žien, ktoré budú ochkať nad vašimi šatami a obdivovať vášho partnera či vašu nápaditosť!Stránka SvadbaOnline pripravuje internetový svadobný časopis so špeciálnou sekciou venovanou vašim svadbám. Ak ste niekedy túžili vidieť svoju svadbu v časopise rovnako, ako to majú známi, tu je vaša príležitosť.

Postup je jednoduchý:  stačí nám na adresu redakcia@svadbaonline.sk poslať 3 fotky vašej svadby a pridať krátky popis s vašimi menami, miestom a dátum konania svadby a v krátkosti dodať čím bol váš veľký deň wedding_rings_27 výnimočný. Potom sa už len môžete tešiť na chvíľu, kedy bude takmer 20 000 užívateľov našej stránky a prijímateľov časopisu obdivovať vašu svadbu.
Chcete ešte viac? Čo takto veľká reportáž z vašej svadby uverejnená na niekoľkých stranách v našom novopripravovanom online časopise? Stačí na svadbu zavolať jednu z našich redaktoriek a my sa už postaráme o to, že článok o vašom vstupe do manželstva bude mať rovnaký priestor ako články o svadbách najväčších hviezd!

Znova stačí urobiť málo: napísať na adresu redakcia@svadbaonline.sk a počkať na našu odpoveď.
Nepremeškajte jedinečnú možnosť pochváliť sa svojou svadbou v časopise, pretože váš výnimočný deň si zaslúži výnimočnú pozornosť!

Team SvadbaOnline.sk

1 *Komentár k "Nech o vašej svadbe vedia všetci!"

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.