Miss nevesta 2012

Ukážte všetkým, že práve VY ste tá najkrajšia! Väčšina žien je nevestou len raz za život a tento pocit si dokonale užíva.Všetka námaha, ktorú ste investovali do toho, aby ste vo svoj veľký deň vyzerali viac než očarujúco, sa vám môže teraz vyplatiť aj pár mesiacov po vašej svadbe. Portál Svadba Online.sk vám už po tretí krát prináša úspešnú súťaž MISS NEVESTA!

Buďte našou Nevestou roka 2012! Ukážte všetkým, že práve VY ste boli tá najkrajšia!

Pre svojho manžela ste v deň vašej svadby boli tou najkrajšou – a teraz máte možnosť byť najkrajšou nevestou aj pre stovky hlasujúcich.

Prihláste sa do súťaže Miss Nevesta 2012 a ukážte všetkým vašu jedinečnosť!
Ako na to? Je to veľmi jednoduché – stačí na adresu redakcia@svadbaonline.sk poslať nasledovné:

 • Fotku nevesty vcelku
 • Detail tváre nevesty
 • Fotku nevesty so ženíchom (zaslanie tejto fotografie je dobrovoľné).
 • K tomu pridajte informácie o vašom mieste a dátume a svadby a v krátkosti opíšte prečo si myslíte, že ste práve VY boli jedinečná nevesta. Pre lepšie hodnotenie je potrebné zaslať aspoň 3-5 fotiek.

  Prihlášku je potrebné poslať najneskôr do 22. februára 2013 vrátane. Na finalistky čakajú zaujímavé a atraktívne ceny!

  Či získate titul Miss Nevesta 2012 práve VY, rozhodnú hlasujúci na našej webstránke a na facebooku! Team SvadbaOnline okrem toho vyberie a ocení aj Miss Photogenic – najfotogenickejšiu nevestu a tak ako minulý rok vyhodnotí vizážistka Renáta Lenčéšova Miss profivisage.sk – nevestu s najkrajším stajlingom.

  Je už len na vás, aby ste všetkým dokázali, že práve VY ste Miss Nevesta 2012!

  Tešíme sa na vašu poštu!

  Tím SvadbaOnline.sk