Zvonia Vám už svadobné zvony?

Máte za sebou vzťah ktorý trvá nejakú dobu a napĺňa Vás? Cítite, že je čas tento Váš vzťah posunúť niekam ďalej? A čo tak prsteň? Myslíte že už ho Váš priateľ zaobstaral? Ak máte pochybnosti je najvyšší čas rozbehnúť sa s Vašim vyvoleným do obchodov a urobiť tzv. Nákup cez výklady. Koniec koncov, predsa toto rozhodnutie nie je len úplne na Vašom partnerovi alebo áno?
Častokrát je dobré mu pomôcť a dať malú radu-  samozrejme nenápadne, ktorý prsteň by sa Vám páčil. Verte či nie,niečo podobné Vašemu miláčikovi neskutočne pomôže a Vy zabijete dve  muchy jednou ranou. Každý muž potrebuje z času na čas usmerniť a aj tí najväčší nezávisláci Vás budú počúvať, aj keď si to samozrejme nepriznajú. wedding_rings_15

V dnešnej dobe je ponuka zásnubných prsteňov naozaj široká.Verte či nie, tak ako sa snažíte pomôcť svojmu partnerovi pri výbere, tak isto sa on snaží získať si názory od svojich kamarátov.Samotný výber je teda naozaj komplikovaná záležitosť. Skúsime Vám poradiť, ako sa v tejto spleti čo najlepšie orientovať.

Tu je zopár možností:
1.Internet – v dnešnom svete technológii je možné nájsť na internete už takmer všetko. Mnoho firiem má svoje webové stránky, na ktorých nájdete katalógy ich produktov.To Vám pomôže spraviť si prvý základný predvýber. Potom sú tu stránky ktoré združujú rôzne firmy a tým sa Vám snažia uľahčiť Vaše hľadanie. Jednou z takýchto je aj www.svadbaonline.sk a sekcia KATALÓG.

2.Zlatníctvo – Ďalšie miesto kam treba určite zájsť. Väčšina zlatníctviev nemá celú svoju kolekciu svojích produktov v predajni, ale je možné ju nájsť v ich katalógoch alebo na ich webovských stránkach.
www.primossa.sk , www.rotax.sk
Výhody a Nevýhody Internetu v porovnaní s obchodom:
Výhody- človek ktorý je vyťažený a má málo času, si dokáže vybrať z ponuky jednotlivých firiem priamo na internete.V prípade záujmu, je možná okamžitá kúpa prostredníctvom firemného e-shopu. Takúto možnosť však na Slovensku zatiaľ využíva len veľmi málo spoločností. Návštevník stránky sa môže len oboznámiť s produktami a potom navštíviť predajňu. wedding_rings_19
K ďalším nesporným výhodám nákupu na internete určite patrí aj fakt, že ceny na internete sú spravidla nižšie ako v kamennom obchodne.
Nevýhody: Fakt že si nemôžete daný produkt chytiť je ešte stále pre mnohých dôvodom pre návštevu kamenného obchodu.Takisto priamy kontakt s predávajúcim a poradenie je výrazným rozhodovacím faktorom pri kúpe.
Druhou takou nevýhodou je fakt, že ľudia majú inštinktíve starch kupovať cez internet pretože neveria, že dostanú objednaný tovar alebo detaily o ich platbe môžu byť nejako zneužité. Tieto skutočnosti sú väčšinou absolútne neopodstatnené a súvisia so slabou znalosťou nákupu a predaja cez internet, kde Slovensko ešte stále patrí na chvost medzi krajinami EÚ.

3.Starožitnosti- niekedy sa nájdu veľmi pekné, hodnotné a cenovo výhodné  kúsky aj v takýchto obchodoch.

Zdroj:www.weddingportal.com.au

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.