Tipy na zásnuby

Aj Vy patríte k párom, ktoré sa po istej známosti rozhodli spečatiť svoju lásku svadbou? Ak áno, určite sa Vám v hlave rodí množstvo nápadov ako naplánovať hostinu, aký bude strih šiat, ako bude vyzerať zasadací poriadok… Ale pozor! Nesmiete zabudnúť na to, že Vášmu veľkému dňu, ktorým je svadba, predchádza ešte jedna, takmer rovnako dôležitá udalosť a tou sú bezpochyby zásnuby.

I keď u niekoho možno prebiehajú zásnuby ako bežný deň, verte či nie, takmer každá budúca nevesta očakáva romantické požiadanie o ruku. Ak ste zvedaví, ako docieliť aby sa pri spomienke na Vaše zásnuby tisli slzy do očí (samozrejme od šťastia), čítajte ďalej.

1. Reštaurácia – klasika. Chutná večera, príjemná hudba, pohár červeného vína. To všetko má nádych tradičných zásnub a určite s tým nič nepokazíte. Nezabudnite však na kyticu a hlavne snubný prstienok pre partnerku.
2. Dovolenka – luxus. Tým, že svoju partnerku vezmete do príjemného letoviska na vyššej úrovni, máte honeymoon_68 vyhraté. Ale tým, že ju tam požiadate o ruku pri západe slnka a šume vĺn, si ju získate už navždy.
3. Rodinná večera – „ciťák“. Ak patríte k dobrým rečníkom, ktorých nevyvedie z miery ani vyznanie lásky pred celou rodinou, určite túto svoju prednosť využite. Vaša nastávajúca bude mať pri sebe svojich blízkych a taktiež si spravíte očko u svokry, ktorá bude nadšená, že nepremeškala takú dôležitú udalosť. Pripomínam, že pre mamu nevesty by sa patrilo tiež zaobstarať kyticu, poprípade inú pozornosť.
images 4. Vianoce – dve muchy jednou ranou. V tomto období sme všetci citlivejší a predsa len sú to sviatky pokoja, radosti, porozumenia. Absolútnym šťastím však bude pre ženu, keď si nájde pod stromčekom snubný prstienok. No a Vy máte o darček na Vianoce postarané.
5. Let balónom – malý extrém. V súčasnosti je to už rozšírený spôsob, ako vyznať niekomu lásku, ale stále to nie je bežná vec. Ak máte Vy a vaša polovička radi nové veci ktoré sa konajú medzi nebom a zemou, neváhajte. Trochu adrenalínu nezaškodí a na tento deň určite len tak ľahko nezabudnete.

Veľa šťastia.

Autor: Radka Križanová/ SvadbaOnline.sk

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.