Vizáž – kozmetické poradenstvo

Poslaním nás, kozmetických poradcov, je učiť ženy ako byť krásnymi. Dať každej žene možnosť dozvedieť sa, ako sa starať práve o tú svoju pleť, ako potlačiť nedostatky pleti, ako vyriešiť problémy s pleťou a ako sa rýchlo a vkusne nalíčiť. Ukázať finálny efekt upravenej, zdravej, žiariacej, vypnutej pleti priamo na stretnutí. Na základe tejto skúsenosti ženu uistiť, že nalíčená dáma, neznamená zmaľovaná dáma, ale že aj to, že makeup môže byť veľmi jemný, decentný a prirodzený. Pleť môže byť hladká, jemná, bez výrazných pórov.

Preto je naše poradenstvo bezplatné. Je to osveta pre každú z Vás. Len krém nestačí ku krásnej pleti. Pleť má aj ostatné potreby, ktoré keď nie sú uspokojované, vznikajú extra suché miesta, šupiny, akné, premasťovanie, pigmentové fľaky a vrásky.

Už viac ako rok sa venujem tejto práci naplno a som rád, že konečne práca je mojím koníčkom. Mojim poslaním je obohacovať životy žien, pomáhať im, či už ako mojim zákazníčkam s pleťou, alebo ženám, ktoré chcú od života viac a rozhodli sa využiť príležitosť.

Možno ste to práve Vy, čo čítate tento príbeh. Vyskúšajte a možno budete prekvapená, čo sa aj vo Vašom živote môže zmeniť. To isté sa stalo mnohým ženám pred Vami.

Zdroj: Visage.sk

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.