Účesy : Chcete byť nevesta roka?

Chystáte sa pred oltár a ešte stále neviete, aký účes bude zdobiť váš svadobný look? Inšpirujte sa našimi radami a buďte nevestou roka.

beauty_relax_8

Svadobné účesy 2012
Nech už máte vlasy akéhokoľvek strihu či typu, základom je harmónia medzi účesom, vašou tvárou (make-up a typ tváre) a svadobnými šatami. Účes by mal byť dostatočne spevnení, aby odolal aj búrlivejšej nočnej zábave. A podľa najnovších trendov v oblasti účesov roku 2012 , sa nemusíte báť ani vlasových doplnkov či závoja. Tento trend do módy vrátila Kate Middleton.

Máte jemné vlasy?
Svadobné účesy bývajú obvykle krásne bohaté a precízne upravené. Ak si myslíte, že s vašimi jemnými vlasmi nedosiahnete takýto vzhľad, mýlite sa. Máme pre vás pár tipov, ako na to:

•    Ak máte súmernú tvár, vyčešte si vlasy do drdola. Ďalšou možnosťou je účes plný kučier, kedy si zatočíte prameň po prameni a vypínate ich sponkami na vrchu hlavy.
•    Tupírovanie, prepletanie pramienkov vlasov a správny lak na vlasy napomáha k tomu, aby vaše vlasy vyzerali hustejšie.

Účes podľa typu tváre
Nevesty s oválnou tvárou majú vyhrané! Hodí sa vám totiž akýkoľvek typ účesu. Od vyčesaných vlasov, po drdoly, copy a rozpustené vlasy.

Ak máte okrúhlu tvár vyvarujte sa účesom, ktoré by vám ju ešte viac zaobľovali. Dobrou voľbou je krátka ofina, alebo ofina učesaná na stranu. Opticky vám zoštíhli tvár.

Dobrý účes pre ženy s hranatou tvárou je s cestičkou a ofinou učesanou do strany, na temene hlavy môžete zvoliť jemné vlnky, a samozrejme, natupírované vlasy.

Chcete inšpiráciu?
Výber účesu nie je ľahkou záležitosťou. Nemusíte však kvôli tomu navštíviť všetky svadby vo vašom beauty_relax_9 okolí. Môžete si vybrať z pohodlia domova. Na stránkach schwarzkopf.sk  nájdete najnovšie tipy na trendy účesy, ale i to, akú farbu a make-up zvoliť o typu vašej pleti.
Ak už máte účes vybraný, vydajte sa do kaderníctva na jeho prvú skúšku pred svadbou. Vždy je totiž lepšie si overiť vašu voľbu v praxi, otestovať ju, takže si pokojne v kaderníctve povyskakujte, akoby ste tancovali na svadbe. Dobrá kaderníčka je na to zvyknutá.

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.