Nechajte sa profesionálne nalíčiť a naučte sa upraviť na každý deň!

Každá žena je krásna, ale – každá môže byť ešte krajšia!

To, čo nám príroda nadelila stačí podčiarknuť tými správnymi farbičkami. Lenže ako si z tisícov odtieňov make-upu, rúžov, očných tieňov, maskár, leskov na pery, púdrov či líceniek vybrať to najvhodnejšie pre seba?

Pekne sa nalíčiť – to vyžaduje prax, skúsenosť, o to zvlášť, ak sa chcete nalíčiť na špeciálnu príležitosť, napríklad na ples, na oslavu, na stužkovú, na štátnice, na fotenie a najmä na svadbu.

Ak chcete vedieť, ako sa líčiť, čo Vám pristane, ako prekryť konkrétne nedostatky a zvýrazniť práve Vaše prednosti, to Vám poradíme a prakticky ukážeme. Často krát stačí raz vidieť a vyskúšať si ten správny trik spolu s odborníčkou a už ho budete vedieť používať do konca života.

Okrem odborného poradenstva, ktoré jeZADARMO, poskytujeme, samozrejme, aj kompletné profesionálne líčenie – denné, večerné, slávnostné, svadobné, foto-make-up atď. Nalíčme Vás (naučíme Vás nalíčiť sa) jemne, prirodzene, ale aj výraznejšie – presne tak, ako sa Vám to hodí.

Pracujeme s profesionálnou hypoalergénnou kozmetikou, ktorá je na trhu už viac ako 47 rokov a líči sa ňou aj na Miss Universe!

Aj v prípade líčenia platí: dobrá rada nad zlato. Ak si chcete nechať poradiť, čo je v líčení to pravé pre Vás, alebo potrebujete nelíčiť na určitú príležitosť, kontaktujte našu vizážistku, ktorá Vám ZADARMO vo všetkom poradí a vysvetlí priamo v pohodlí Vášho domova. Nemusíte nikam chodiť, my prídeme za Vami!!!


Kontakt: Mgr. Hana Rollová, tel. 0917480077, e-mail: hana.rollova@gmail.com

Viac si o nás môžete prečítať aj na www.ucesy-licenie.skalebo sa k nám pridajte na Facebookuhttp://www.facebook.com/pages/Ucesy-Licenie/262536669031

1 *Komentár k "Nechajte sa profesionálne nalíčiť a naučte sa upraviť na každý deň!"

  1. janka 2705 hovorí:

    ahojky,s akou kozmetikou licite?janka

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.