Crazy Couture 2008

Agentúra LeRen Renáty Lenčéšovej zorganizovala v priestoroch nitrianskej Synagógy 3. ročník módnej, vlasovej a vizážistickej šou Crazy Couture 2008.

Svadba Online.sk ako jeden z mediálnych partnerov bol pri tom! Úžasná šou začala pútavou prezentáciou francúzskeho inštitútu krásy Sothy´s Paris. Postupne sa na predvádzacom móle vystriedali modely mladých návrhárov ako Klaudie Demankovej,Silvii Kissovej, Adely Berecovej a ďalších.  Prehliadku doplňovali úžasné výkony chlapčenskej akrobatickej skupiny XS team, ktorých publikom ocenilo búrlivým potleskom. Na predvádzacom móle sa objavili aj známe tváre z obrazovky ako napr. Erika Barkolová, Sisa Sklovská či Martina Schindlerová, ktorá zaspieva publiku dve pesničky zo svojho repertoáru. Šou bola popretkávaná zaujímavými vstupmi vlasových designérov a vizážistov, ktorí priamo na pódiu predvádzali svoje umenie a kreativitu.
Na záver veľmi úspešného večera sa vydražili šaty módneho návrhára Róberta Bartolena, ktoré mala po celý večer na sebe moderátorka večera a hlásateľa TV Novín Markíza Miriam Kalisová. Víťazka dražby získala uvedený model za 12 tis Skk, ktoré poputujú na podporu mladej talentovanej vizážistky z detského domova.

SvadbaOnline.sk pre Vás pripravuje aj niekoľko televíznyhc shotov, ktoré sa na našej stránke objavia už čoskoro. Zatiaľ si máte možnosť pozrieť niekoľko záberov z akcie tumožnosť pozrieť niekoľko záberov z akcie tu.

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.