Súťažný kvíz o víkendový pobyt

Portál svadbaonline.sk v spolupráci s hotelom Leonor, agentúrou Daisy Košice a portálom www.parfemycentrum.sk vám prináša súťaž o zaujímavé ceny!

O čo v danej súťaži ide?

Odpovedzte správne na všetkých 5 kvízových otázok, ktoré nájdete tu, odošlite forlmulár a čakajte na výsledky zlosovania!

Ako a kde získam správne odpovede?

Všetky odpovede nájdete v aktuálnom vydaní nášho online časopisu alebo vo videu z vlastnej produkcie SvadbaOnline. Takze si stačí iba prelistovať časopis, pozrieť video a správne odpovede máte ako na dlani!

A o čo sa hrá?

1. miesto získa romantický víkendový pobyt (2 noci) v hoteli Leonor www.hotelleonor.sk
2. miesto získa darčekovú sadu parfémov od portálu www.parfemycentrum.sk
3. miesto získa knihu od Agentúry Daisy s názvom “Zázraky každodenného života

Aké sú súťažné podmienky?

 • Súťažný kvíz môžu vypĺňať iba registrovaní užívatelia portálu www.svadbaonline.sk
 • Každý užívateľ može hlasovať iba raz
 • Pre postúpenie do zlosovania je nutné vyplniť SPRÁVNE všetkých 5 odpovedí
 • Súťaž bude prebiehať od 18. 4. 2012 do 9. 5. 2012
 • Kompletné podmienky súťaže nájdete tu

Ako bude prebiehať zlosovanie?

Zlosovanie bude prebiehať pomocou počítačovej rulety, ktorá náhodne vylosuje výhercov spomedzi všetkých účastníkov, ktorí správne zodpovedali všetkých 5 otázok kvízu. Celý proces zlosovania budeme snímať na kameru a spravíme z neho krátke video.

Ceny do súťaže venovali:

 • Hotel Leonor www.hotelleonor.sk „Svoje šťastie v láske si môžete vysnívať alebo niečo pre to spraviť, aby sa naplnilo. Vysnívajte si Vašu svadbu“
 • Portál parfemycentrum.sk: internetový obchod bol založený na princípe 3P – presnosť, precizita a profesionalita, s cieľom ukázať výhody online nakupovania. Distribujeme najobľúbenejšie a najznámejšie svetové značky a ponúkame jedine originálne parfémy
 •  Agentura Daisy – Naša spoločnosť vznikla v máji 2004 a poskytuje vysokokvalitné služby v mnohých oblastiach. Okrem toho, že poskytujeme agentúrnu činnosť veľkú časť ponuky tvoria naše vlastné služby zabezpečované vlastnými pracovníkmi a umelcami. Našou hlavnou prioritou je špičková starostlivosť o zákazníka, kreativita a vysoká odbornosť pri všetkom čo robíme.

1 *Komentár k "Súťažný kvíz o víkendový pobyt"

 1. eca221 hovorí:

  super sutaz, uz len vyhrat :)

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.