Svadba v štýlovom hoteli uprostred golfového ihriska na slnečnej strane Vysokých Tatier

Vo Vysokých Tatrách má golf viac ako 100-ročnú tradíciu. Podľa dobovej tlače už v roku 1906 hrala šľachta horného Uhorska prvý turnaj v neďalekej Tatranskej Lomnici. Vysoké Tatry boli už vtedy vyhľadávaným miestom nielen na klimatickú liečbu, ale aj zábavu, relax a oddych.  Traduje sa, že z neďalekých močarísk sa na golfistov chodil prizerať čierny bocian… Bocianov tu stále je neúrekom a preto aj novovybudovaný rezort dostal meno „Black Stork“ = čierny bocian.

ČO TU VŠETKO NÁJDETE
K dispozícii je 27 jamkové golfové ihrisko, kryté odpalisko, chiping area, putting green, profesionálni tréneri, požičovňa golfového výstroja, obchod, golfový simulátor. Vstrede ihriska je hotel International**** so skvelou kuchyňou a relaxačným centrom. Štýlový hotel, v ktorom možno prežiť romantický pobyt alebo aj usporiadať svadbu.

POHODA V HOTELI INTERNATIONAL
Elegantný štvorhviezdičkový jotel International je otvorený celoročne a viackrát získal ocenenie Hotel roka na Slovensku. Nádhernú panorámu tatranských velikánov možno obdivovať nielen z priestranného lobby baru s krbom, ale aj z galérie s knižnicou, z reštaurácie, letnej terasy a takisto aj z izieb, ba dokonca i z bazéna a relaxačného centra. Z každého miesta tu dýcha pohoda a súkromie: komorný hotel má totiž iba 28 dvojlôžkových izieb a jeden apartmán.

POCHUTNAJTE SI
Reštaurácia ponúka pestré menu aj pre najnáročnejších gurmánov. Veď miestna kuchyňa je vychýrená a navyše – šéfkuchár pripravuje mesačne skvelé kulinárium, využíva čerstvé suroviny, vrátane byliniek a jedlá na tanieri efektne upraví.

RELAXAČNÉ CENTRUM
Jedinečný je oddych vo vonkajšom vyhrievanom bazéne, no v relaxačnom centre je aj vnútorný bazén s protiprúdom, vírivou vaňou, parnou,  suchou aj infra saunou, posilňovňou a širokou ponukou rôznych druhov masáži a fitness. Do dvoch rokov pribudne aj areál „Aqua Golf“, ktorý bude využívať geotermálny vrt s teplotou 68,1°C z hĺbky viac ako 2 000 m.

NEVŠEDNÉ POBYTY POČAS CELÉHO ROKA
Hotel ponúka dostatok príležitostí aj pre  „negolfistov“ – zatiaľ čo partner hrá golf, partnerka si môže oddýchnuť v relaxačnom centre, dať si zázvorový peeling, čokoládovú masáž…. V priebehu celého roka si možno vybrať z bohatej ponuky rôznych pobytov, ktoré zahŕňajú ubytovanie v hoteli s pestrými raňajkami formou bufetových stolov, neobmedzený vstup do relaxačného centra a ďalšie služby s výraznou zľavou: pre golfistov hru golfu, pre tých, čo túžia po wellness, množstvo masáži, pre romantické dvojice valentínsky, veľkonočný, vianočný, či zimný pobyt alebo pobyt pre rodiny s deťmi. Počas letných prázdnin prebieha päťdenná detská golfová škola s bohatým doplnkovým programom a výučbou angličtiny.  V zime sú v hnedˇna golfovom ihrisku bežecké trate a klzisko.

O REZORTE
Golfový rezort  je ideálnym prostredím na stretnutia s priateľmi, zoznámenie sa s golfom v rámci golfovej akadémie pre začiatočníkov, zlepšenie si HCP  alebo usporiadanie vlastného golfového turnaja. Vstup na kryté odpalisko a tréningové plochy je zadarmo. Na golfovom ihrisku je možné hrať od apríla do októbra, kryté odpalisko je k dispozícii počas celého roka, rovnako ako golfový simulátor v hoteli. Hoteloví hostia majú 30-percentnú zľavu z aktuálnej ceny poplatku za hru golfu.

ČO MOŽNO ZAŽIŤ V TATRÁCH
Priamo v areáli sa možno voziť na poníkoch, koňoch, ale aj na koči ťahanom koňmi. Ak by ste chceli zažiť ešte viac, odporúčame vyraziť na turistiku k celoročne otvoreným vysokohorským chatám vo Vysokých Tatrách, vyskúšať plavbu na pltiach po Dunajci či vychutnať si ticho tatranských štítov. Náročnú vysokohorskú turistiku možno kombinovať s lanovkami na Štrbskom plese, v Starom Smokovci a Tatranskej Lomnici. Koho zaujíma história, určite si prejde aspoň spišskú časť Gotickej cesty s takými klenotmi, ako je napríklad Levoča či Spišský hrad.

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.