Xtreme Lashes® Predĺženie a zahustenie mihalníc

PR clanok:Xtreme Lashes® – Svetový v oblasti predlžovania a zahusťovania mihalníc!

Xtreme Lashes® predlžovanie a zahusťovanie mihalníc je revolučný nový produkt, ktorý Vám umožní splniť si Váš sen mať dlhé, husté, neodolateľné, ale pritom na nerozoznanie prirodzené mihalnice.
Xtreme Lashes® nie sú tradičné umelé mihalnice. Ide o jednotlivé syntetické mihalnice, ktoré sa aplikujú na prírodné mihalnice vždy jedna umelá na jednu prírodnú. Aplikáciu musí prevádzať jedine odborne certifikovaný Xtreme Lashes Lash stylista tak, aby bol výsledok dokonalý a vzhľad i pocit bol prirodzený. Po prvej aplikácii Xtreme Lashes získate pohľad filmových hviezd! Vaše oko bude krásne vyformované, mihalnice budú dlhšie a hustejšie a Váš pohľad bude neodalateľne príťažlivý a čo je najpodstatnejšie – prirodzený. Xtreme Lashes Predlžovanie a zahusťovanie mihalníc je semipermanentné, to znamená, že prírodné mihalnice majú svoj životný cyklus a postupne vyrastajú, vypadávajú a dorastajú. Každá Vaša prírodná mihalnic, na ktorú je naaplikovaná umelá časom prirodzeným spôsobom vypadne. Preto je potrebné Xtreme Lashes pravideľne, približne raz za 2 až 4 týždne, dopĺňať, aby bol zachovaný plný a krásne dokonalý vzhľad mihalníc. Aplikácia Xtreme Lashes je bezpečná ako pre Vaše oči, tak aj pre Vaše prírodné mihalnice. Pri aplikácii sa používajú špeciálne techniky mikromasáže očného okolia, aby sa aktivovali korienky mihalníc a tieto rýchlejšie rástli, boli hustejšie a dlhšie. Celý set mihalníc Xtreme Lashes sa dá bez akýchkoľvek negatívnych následkov odstrániť a Vaše prírodné mihalnice zostanú krásne a zdravé ako predtým.

Prečo si vybrať Xtreme Lashes pre svoje mihalnice?
Celá koncepcia značky Xtreme Lashes je zameraná na bezpečnosť a zdravie, práve preto je  táto značka svetovým lídrom v predlžovaní a zahusťovaní mihalníc. Všetky produkty sú najvyššej kvality. Aplikácia a produkty Xtreme Lashes®  sú ponúkané exkluzívne certifikovanými Lash stylistami, ktorí úspešne absolvovali vzdelávací program Xtreme Lashes® a sú schopní udržať vysokú kvalitu.
Absolútny hit sezóny nielen pre nevesty:
Každá nevesta by chcela vyzerať nádherne. Dokonalý vzhľad tváre je jednou z najdôležitejších vecí, ktoré si okolie všimne na neveste. Spoločnosť Xtreme Lashes® prináša na trh úplnú novinku, ktorá poteší každú ženu, nielen nevestu.
Xtreme Lashes® GlideLiner™ dlhotrvajúca očná linka má revolučnú technológiu vďaka, ktorej vykúzlite jednoduchým ťahom ceruzky dramatický vzhľad očnej linky. Nerozmazáva sa, je dlhotrvajúca s výsledkom aký by ste očakávali od tekutej očnej linky. Po nanesení a zaschnutí získate s Xtreme Lashes® GlideLiner™ dlhotrvajúcou očnou linkou vodeodolné  a nerozmazateľné nalíčenie na celý

2010-01-29

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.