Svadobné menovky trocha inak

Máte už dosť jednotvárnych menoviek vo forme malých zložených papierikov, na ktorých sú vypísané mená hostí?

Chcete zmenu, ale neviete ako na to? Nechajte sa inšpirovať našimi radami a trikmi, aby aj vaše menovky prezrádzali, že vaša svadba bude niečo extra.

Bláznivé a netradičné
Ste pár, ktorého svadba má byť bláznivá a výnimočná zároveň a menovky chcete taktiež ozvláštniť v tomto štýle? Tak sa skúste trocha pohrať a vytvorte nový obal na malinké čokoládky, ktoré bežne zakúpite v obchode. Jednoducho ich odbaľte z tradičného obalu a vymeňte ho za váš vlastný s menom hosťa. Ba dokonca sa môžete aj pohrať so zadnou stranou, kam smiete napísať vlastné ingrediencie, ktoré budú tvoriť vaše šťastné manželstvo.
Alebo azda máte šikovnú mamu, či budúcu svokru, ktorá rada vypeká? Tak ju nechajte sa realizovať. Perníčky s podobou ženícha a nevesty, či v tvare srdiečok, obrúčok, alebo iných zaujímavých foriem, na ktorých budú vypísané mená hostí predsa nemôžu vyčariť nič iné ako úsmev na tvárach svadobčanov.

Jedinečné a romantické
Máte svadbu na pláži? A čo tak ozvláštniť menovky dekoráciami z mušličiek. Alebo ak máte šikovné ruky môžete pomocou lepidla a piesku vyzdobiť obyčajnú menovky na netradičný majstrovský kus. Ani svadba v záhrade nemusí byť o nič menej kreatívnejšia. Stačí ak okruhliaky natriete bielou farbou a mená hostí na ne dopíšete fixou, či kontúrou. Zručnejší sa dokonca môžu vyhrať aj s rôznymi linkami, či kresbami na kamienku. 
Ak sa vám však takéto nápady pre vašu výtvarnú neschopnosť zdajú ťažko zrealizovateľné, nezúfajte. Aj vy môžete zažiariť extra nápadom vo forme živej kvetiny, na ktorej stonke pomocou drôtika umiestnite papierik vo forme lístka, na ktorom bude meno hosťa.

Klasické a elegantné
Ak však napriek všetkému máte najradšej klasiku v podobe papierových menoviek neznamená to, že musíte skĺznuť do šedého priemeru. Stačí si vybrať kvalitný papier s potlačou, či lesklým jemným vzorom. Taktiež je dobré zvoliť vhodný typ a veľkosť písma, aby meno hosťa bolo dostatočne viditeľné a nebolo prekryté obrázkom, či dekoráciou na menovke.

Ak chcete ešte niečo špeciálnejšie, ničím výnimočným dnes nie sú ani vyrezávané menovky so vzorom holúbkov, sŕdc, obrúčok, či dokonca novomanželskej dvojice. Obrázky, vzory, farby, atď. to všetko je len na vás, stačí si len vybrať takú verziu, aby ste boli spokojní.

Menovky so svadbaonline.sk
Vlastným výtvorom menovky sa môžete realizovať aj u nás. Stačí ak si na našej stránke v sekcii Moja svadba a podkategórii Zasadací poriadok zvolíte položku Menovky. Tu si môžete ľahko a jednoducho vytvoriť menovky  v niekoľkých variáciách. Vyberte si typ a veľkosť písma, farbu, alebo to, či vaše menovky majú byť s dekoráciou, či bez nej. Potom už len jednoducho vpíšte mená hostí do svojho zoznamu hostí, usaďte ich k jednotlivým stolom a menovky sú hotové. Nakoniec už len vyberte papier, ktorý zladíte s farebnými dekoráciami v akej svadbu budete realizovať a vytlačte. Menovky tak máte k dispozícii na použitie, a pritom je to rýchle, jednoduché a lacné.

Autor: emef /SvadbaOnline.sk
Foto: internet

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.