Svadobný Album a Fotograf

Fotoalbum je najlepší spôsob ako si uchovať spomienky na tento špeciálny deň.
Je to veľká šanca pre Vás a Vášho snúbenca prezerať si tento album koľko krát len chceš v rpiebehu svojho života. Ďalšia veľmi dôležitá vec je vybrať si správny štýl , tvar a ukončenie svojích svadobných fotiek. Je veľa štýlov od lesklých až po mätné a nie každý múže Vám byť po vôli.

Je dôležité si vypýtať vzorky fotiek of fotografov a porovnať ich kvalitu.

Vybrať správneho fotografa je veľmi dôležitá vec. Fotograf bude vyžadovať od teba podrobnosti ohľadom Vašej svadobnej ceremónie, miesta svadby, dátumu a ďalšie veci aby sa aj mohol stať plnohodnotnou súčasťou Vašho svadobného dňa. Osobné referencie sú veľkou devízou.
wedding_photos_1Fotograf môže byť expert v tom čo robí, ale nemusí Vám vyhovovať, alebo štýl jeho fotiek nemusí uspokojiť Vaše predstavy. Súhra s fotografom môže Váš svadobný deň spraviť úžasným zážitkom alebo v opačnom prípade nepríjmemnou chvíľou. Na stretnutí s fotografom si veľmi dobre a detailne vysvetlíte, že aká je Vaša predstava o fotení a fotkách.

Získate referencie od fotografa a skúste skontaktovať sa aspoň s niekoľkými a potvrdiť si, že daný fotograf je taký akým sa prezentuje. Nie vždy človek natrafí na zlého fotografa, ktorý sa vie úžasne prezentovať a nakoniec na svadobný deň zistíte , že nie je tým za koho sa vydáva.

Ďalej je veľmi dôležité, že v prípade keď jednáte s firmou, tak človek s ktorým sa dohadujete je ten, čo Vás bude fotiť a nie niekto iní, kto nebude poznať Vašu predstavu.

Keď dodržíte nami odporúčané rady tak pevne veríme, že nájdete toho správneho fotografa.

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.