Stano Holota – svadobný fotograf

Dnes by sme vám chceli predstaviť nádejného slovenského fotografa Stana Holotu, ktorý dlhodobo žije a pôsobí v Hongkongu a Číne.

 

Stano je zakladateľom  a spolumajiteľom  reklamnej foto agentúry Mediative, ktorá si za pár rokov svojej činnosti vybudovala v HongKongu výborné renomé. Počas tohto obdobia STA_0410sa Stano Holota tématicky venoval najmä oblasti portrétov, svadbám, produktovej a reportážnej fotografii. Vo svojich fotkách sa snaží o čo najnaturálnejší štýl fotografie s cieľom zachytiť reálne emócie….Dokonca aj na pózovaných záberoch.

Stano je milovníkom B&W zobrazenia (B&W – ang. Skratka pre Black&White – “čierna a biela) s cieľom o hlbší feeling samotnej výslednej fotografie.Jeho reportážne a svadobné fotky získali mnoho pozitívnych ohlasov a pochvál zo strany odbornej i laickej verejnosti. Jeho fotografické diela môžete nájsť na rôznych internetových portáloch mapujúcich tvorbu svetových fotografov.

 

 

Špeciálna ponuka na mesiac júl: Stano strávi najbližších par týždňov na Slovensku a ponúka „last minute akciu” na svoje služby profesionálneho svadobného fotografa za bezkonkurenčnú cenu: 249,- €!

Samotnú svadbu však bude Stano pokrývyť ešte ďalším fotografom, takže získate 2 fotografov za túto skvelú cenu. Ak teda máte svadbu v júni a ešte nemáte svadobného fotografa, je tu pre vás úžasná šanca získať tohto skvelého profesionála za bezkonkurenčnú sumu! Píšte priamo na photo@stanislavholota.com a objednajte si ho ešte dnes!

STA_0006

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.