Svadba Online je držiteľom rekordu!

Biele šaty, nádherné dámy a slovenský rekord…Včera sa nám okrem ukončenia súťaže Miliónová svadba podarilo spraviť aj úplne prvý slovenský rekord v najväčšom počte neviest na jednom pódiu! O podobný rekord sa u náš ešte nikto nepokúsil, hoci organizovanie podobných rekordov je vo svete úplne bežné. Celkovo sa na pódiu objavilo 26 nádherných dievčat v ešte krajších šatách. O kontrolu a oficiálne spočítanie neviest sa postaral Igor Svítok z agentúry Slovenské rekordy, ktorý aj oficiálne odovzdal zástupcom portálu certifikát o tomto rekorde.Samozrejme že naše výborné organizačné schopnosti by na získanie tohoto rekordu nestačili. Museli sme požiadať o spoluprácu niekoľko svadobných salónov, ktoré nám ochotne „zapožičali“ svoje modelky aj so šatami. A komu teda patrí osobitné poďakovanie?

Svadobný salón MIA SPOSA – www.miasposa.sk
Novootvorený salón Mia Sposa ponúka svetoznámu talianskú značku EDDY K., ku ktorej patria i kolekcie ADK, ADK SILHOUETTE a ANNALISA SPOSA. Okrem toho ponúka
spoločenske šaty, svadobné doplnky i služby.

Svadobný Salón MYLADY – www.mylady.sk
Salón sa orientuje výlučne na exkluzívne svadobne šaty a svadobne doplnky.Saléon ponúka najnovšie kolekcie firiem ALFREDO ANGELO a COSMOBELLA a na objednávku pánske obleky značky WILVORST.Na rekorde sa použili šaty značky Alfred Angelo. Česká speváčka mala oblečené šaty Sofia, Katka mala London a tá 3-tia od Vás mala Porto.

Svadobný Salón NAÏVE – www.naive.cz
Svadobný salón ponúka aj agentúrne služby. Salón ponúka luxusnú kolekciu značky JESUS PEIRO, francúzsku značku PRIAM. Salón má tiež požičovňu a predaj svadobných, ktorá bude v roku 2009 rozšírená o detskú kolekciu a pánske svadobné obleky.

Svadobný Salón DIAMOND – www.salondiamond.sk
Salóne Diamond v Nitre, ponúka budúcim nevestám svadobné šaty svetoznámej austrálskej značky MAGGIE SOTTERO a SOTTERO&MIDGLEY. Svadobný salón Diamond v Bratislave ponúka exkluzívne svadobné šaty portugalskej značky MARIA KARIN, ktorá je novinkou na slovenskom svadobnom trhu.

Svadobný salón Perfect Day– www.svadobniny.sk
Svadobný salón ponúka svadobné šaty zn. VENUS, SCHEMA USA a   svadobné šaty z vlastnej produkcie. Okrem toho ponúkajú spoločenské šaty zn. VENUS, svadobné košele pre pánov, vesty, francúzske kravaty, všetko zn. AVANTGARD a detské šaty pre družičky zn. Venus.

Rekord sledovalo aj množstvo médií a novinárov, ktorým sme po úspešnom získaní rekordu podávali v našom stánku rozhovory, pričom správy o rekorde vyšli dnes v niektorých slovenských médiách.Video z rekordu môžete vidieť tu:

Team SvadbaOnline.sk

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.