Prečo by si mali zákazníci vybrať práve Laura Gold?

Svadobné obrúčky sú dôležitou súčasťou nie len samotnej svadby či príprav na ňu, ale je to aj šperk, ktorý má manželom pripomínať deň, kedy si povedali svoje ÁNO a začali svoju spoločnú cestu životom.  Obrúčky sú predsa šperk, ktorý sa nosí celý život a preto musí byť dokonalý.

Naša spoločnosť si určila priority a tou hlavnou je kvalita a spokojnosť zákazníka. Každý pár obrúčok prejde niekoľkými procesmi počnúc odlievaním samotného materiálu a končiac finálnou výstupnou kontrolou. Náš tím zlatníkov kladie dôraz najmä na presnosť laura gold obruckajednotlivých ozdobných prvkov a špeciálne na precíznosť  a  presnosť osadenia kamienkov. Týmto zaručujeme, že kamienky z obrúčky nevypadávajú.Obrúčky musia byť pohodlné a preto okrem toho, že sú kvalitne opracované, sú z vnútornej strany profilované pre väčší komfort pri nasadzovaní alebo samotnom nosení.  Všetky obrúčky vyrábame bez spojov, čo v praxi znamená, že obrúčka je vyrobená z jedného kusa materiálu a nie je na nej ani pod lupou vidieť žiaden zvar či nerovnosť.

Nákupom sa to nekončí

Ako prvý sme už od roku 2012 začali poskytovať všetkým našim zákazníkom doživotný bezplatný servis na obnovu povrchu, dôkladné prečistenie obrúčok a kontrolu osadenia kamienkov.K obrúčkam dodávame certifikáty pravosti v podobe plastovej karty  na základe ktorého je možné tento servis u nás bezplatne uplatniť.

Teraz sa už netreba báť pri výbere povrchovej úpravy, s obavami ako dlhá vydrží.

Prečo briliant a nie zirkón?

Na prvý pohľad nie je medzi nimi žiaden badateľný rozdiel. Vo všeobecnosti po nejakom období nosenia obrúčky, alebo zásnubného prsteňa so zirkónom je možné na ňom badať, že kamienok stratí lesk, pretože je to syntetický materiál a už nie je taký lesklý ako pri kúpe. Známky zmatnenia je možné badať po približne dvoch rokoch, no treba s tým počítať. Briliant je najtvrdší nerast a navždy zachová svoj lesk a najmä hodnotu. Pri výbere briliantu treba počítať s tým, že sa cena obrúčok navýši, ale v prípade že je v modeli obrúčok menej kamienkov, cena nie je až taká vysoká. Ak sa rozhodnete pre briliant, dodáte svojmu šperku nezameniteľnú hodnotu a trvácnosť. Spojením precíznej zlatníckej práce, zlata a briliantov získa Váš šperk hodnotu, ktorú nikdy nestratí.

Akú nám predstavujete novinku na tento rok?

svadbaonlineSK (1)Tohtoročnú vlajkovú loď medzi našimi kolekciami  svadobných obrúčok sprevádza aj kampaň za účasti Ivany Surovcovej, ktorá sa stala tvárou značky Laura Gold.Všetky obrúčky v tejto kolekcii sú spojením jedinečného dizajnu, presnosti a špičkovej kvality vyhotovenia.

Kolekcia zahŕňa 24 modelov vyrábaných z bieleho, žltého alebo z kombinácií materiálov zlata. V štandardnej verzii sú dámske obrúčky osádzané zirkónmi  a na želanie je možné obrúčky vyrobiť aj s pravými certifikovanými briliantmi.

Z kolekcie vyberáme napríklad model 1045.

Sú to exkluzívne obrúčky v kombinácii bieleho a červeného zlata. Kamienky osadené po celom obvode dodávajú obrúčkam luxusný vzhľad . Za naozaj magickú cenu si zaslúžia svoje dominantné postavenie v novej kolekcii Magic.

1045 (2)

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.