Vaše svadobné fotografie ako pravý obraz

Po svadbe zvyčajne nasleduje ďalšia radostná, hoci nemenej stresujúca záležitosť:

zariaďovanie spoločnej domácnosti…. Aby vášmu novému domovu nechýbal správny šmrnc, potrebujete zaujímavé dekorácie. A čo už môže byť originálnejšie, ako obraz z vlastnej fotografie? Mnoho možností, ako ho vytvoriť, ponúka FotolabXXL.

 

Foto na plátno

Tento spôsob spracovania fotografií je v posledných dvoch rokoch skutočným hitom. Vaša fotografia bude vytlačená na plátno a natiahnutá na drevený rám. Bude tak pôsobiť dojmom naozajstného umeleckého diela. Na výber je veľké množstvo rôznych formátov. Foto na plátno premení váš domov na galériu.

Foto pod akrylátovým sklom

Toto je veľmi trendový spôsob spracovania fotografií. Fotografia je nalepená pod 0,5 – 1 cm hrubým plexisklom. To ju nielen chráni, ale dodáva jej vysokú žiarivosť a vytvára akoby 3D efekt. Foto pod akrylátovým sklom je vhodné do moderných priestorov.

Ďalšie možnosti spracovania fotografií

Inou možnosťou je foto kašírované na drevotrieske s rámom. Ako sa v recenzii na tento produkt vyjadril najväčší slovenský fotoportál ePhoto.sk: „Krásne nakašírovaný matný papier bol na všetkých fotografiách bez najmenšej chyby či nedostatku. Jednoducho prvotriedne prevedenie.“
Ak máte radi jednoduchosť a dobrú cenu, dajte si vyrobiť fotografie veľkého formátu na fotopapieri alebo fotografie XXL na matnom papieri .

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.