ÚVS Hotel: Oáza pre pokojnú svadbu v Bratislave

Zladiť svadbu  neďaleko centra Bratislavy s trochou pokoja bez hluku aut a mesta môže byť riadna fuška.No ako hovorí známe príslovie „Kto hľadá, ten nájde“, nie je ani toto neriešiteľná situácia.

Na to, aby dokázali zorganizovať  dobrú svadbu musíte byť tak trochu detektív krížený s diplomatom. Detektív, aby  ste dokázali nájsť to, čo vám bude vo váš veľký deň  najviac vyhovovať a diplomat, aby ste vedeli robiť kompromisy, ktorým sa pri žiadnej svadbe nevyhnete.

Jednou z požiadaviek zaváňajúcich takýmto kompromisom môže byť aj vaša túžba mať uvs hotelsvadbu na dosah centra Bratislavy, no zároveň na pokojnom mieste kde vaše jedinečné chvíle nebude nikto rušiť. Hotel ÚVS vám takéto riešenie ponúka a ako bonus k nemu pridáva aj krásny výhľad na mesto vďaka svojej polohe na kopci. Možno nepatrí medzi najnovšie, no tento fakt vynahrádza svojou tradíciou a bohatými skúsenosťami. Krásne tradičnú svadbu vám zabezpečí kvalitná slovenská kuchyňa v reštaurácii hotela a záhrada, ktorú určite ocenia vaši najmenší hostia aj fotograf.

Vybrať si môžete z dvoch miestností, v závislosti od vašich požiadaviek a počtu hostí. Menšia reštaurácia usadí do 60 hostí a ponúka aj terasu, na ktorú je v teplom letnom počasí možné umiestniť ďalšie stoly. Do kongresovej sály ladenej v príjemnej bordovo-krémovej kombinácii sa vojde už pomerne veľká svadba so 100 hosťami. Samozrejmosťou sú biele návleky stoličiek, sviečky, servítky a základný aranžmán  zvolenej farby, ktoré sú zarátané do svadobného balíka.

Ďalším bonusom v cene je apartmán pre mladomanželov vyzdobený špeciálne pre vaše prvé chvíle spoločného života. Dôkazom toho, že pre personál tohto hotelu nie len ďalší zákazník je fakt, že apartmán novomanželov vyzdobuje manažérka osobne.  Takto sa UVSmôžete na svadbu chystať s príjemnou istotou, že o pohostenie a veci s ním spojené, bude dokonale postarané.

Príležitosť využiť spojenie dostatočnej kvality s príjemnou cenou určite neoľutujete.  Pridajte si k tomu ešte veľké parkovisko, krásnu záhradu, tiché prostredie a možnosť využiť aj foyer hotela a vznikne vám pekná alternatívna  k množstvu iných v Bratislave.
Na vaše ďalšie otázky nájdete odpoveď na stránke www.uvs.sk, alebo vám s nimi pomôže ochotný hotelový personál.

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.