Svadobný veľtrh pre výrobcov, dovozcov a dizajnérov svadobných šiat, večerných šiat a doplnkov

Varšava sa nachádza na križovatke európskych obchodných ciest, ktoré idú od severu na juh a tiež z východu na západ. Napriek zmenám , ktorými Poľsko prešlo, úloha Varšavy ako dôležitého obchodného centra stále pretrváva.

Organizátor Móda na Sľub EXPO Poland by Vás týmto chcel pozvať na unikátny svadobný veľtrh. Dňa 13-14 . 11. 2010 sa Varšava stane európskym centrom pre svadobnú módu, kde sa stretnú ľudia z branže.

Aby sme naplnili požiadavky a očakávania klientov a zužitkovali naše dlhoročné skúsenosti, chceli by sme predstaviť nový koncept obchodovania so svadobnou a príležitostnou módou. Budeme sa snažiť vytvoriť príjemné prostredie pre obchodovanie, vytvoriť skupinu pre nákup Vašich produktov a služieb a dohodnúť kontrakty pre následný obchod.

Pozvali sme obchodníkov z celej Európy. Radi by sme aj Vás pozvali na toto EXPO a takýmto spôsobom Vám prezentovali našu ponuku.
MÓDA na SĽUB B2B EXPO Poland je veľkopredajné EXPO exkluzívne zamerané na obchod so svadobnou módou, kde každý akreditovaný  účastník dostane časopis Móda na Sľub, ktorý bude obsahovať potrebne informácie týkajúce sa svadobného trhu 2011, zoznam výrobcov a dovozcov svadobnej módy.
Naša spoločnosť bola založená pred dvadsiatimi rokmi a pred siedmimi rokmi začala organizovať podujatia pre svadobnú módu. Sme vydavatelia lokálneho časopisu “ Guide Super Sľub”, ktorý je najznámejší časopis so zameraním na svadobnú módu. Od roku 2003 organizujeme Medzinárodný Svadobný Veľtrh  TORWAR- najväčší veľtrh v Poľsku zameraný na maloobchodníkov.
Naše dlhodobé skúsenosti a pôsobnosť na trhu so svadobnou módou predurčujú, že toto EXPO bude úspešné. EXPO bude promované aj na svadobnom veľtrhu v Kyjeve. Detaily si môžete pozrieť tu: www.targislubne.waw.pl

Moda na ślub B2B Weeding Fair Poland sa uskutoční v priestoroch Konvenčného a Exhibičného Centra Gromada vo Varšave(www.hotel-gromada-airport.com), situovaného iba 800 metrov od medzinárodného letiska . Dvetisíc metrov štvorcových exhibičnej plochy s hotelom a cateringovými službami je pripravených pre vystavovateľov. GROMADA hotel je veľmi vhodné miesto pre obchodné stretnutia.

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.