Svadobný deň – sviatok vás dvoch

Svadobný deň býva tým najkrajším dňom v živote zamilovaného páru.

Je vzácnym sviatkom a vyvrcholením lásky dvojice. Aby bol presne taký, aký ste si ho vysnívali, je potrebné dôkladne popremýšľať nad jeho ústredným motívom. Starostlivo zvolený koncept totiž dokáže jednotlivé detaily premeniť v nádherný a pôsobivý celok.

My v Lovely Day citlivo prihliadame na jedinečnosť každého páru. Vieme zachytiť čaro vzťahu a pretkať ním každučký okamihu vášho veľkého dňa.
Sadnite si s vašim milovaným a pripomeňte si, čím všetkým je váš vzťah výnimočný. Aké sú vaše obľúbené pesničky, miesta, farby, spomienky…

Túžite po veľkolepej svadobnej ceremónii alebo vám vyhovuje skôr intímnejšia atmosféra s najbližšími? Ste nenapraviteľnou romantičkou so záľubou v nežnej krémovej, jemnou baletkou obdivujúcou krehký tyl či malou Francúzkou so slabosťou pre všetko podmanivo bohémske?

Lovely Day vám pomôže nájsť presne to, čo je pre vás a vášho milovaného charakteristické. Čaro vášho páru, osobité črty, typické len pre vás dvoch prevedieme do dômyselných detailov, ktoré z vašej svadby urobia nezabudnuteľný zážitok pre všetkých zúčastnených.
Všetko od lokácie, cez výzdobu, svadobnú kyticu, svetlá, šaty kvetinových dievčatiek či pozvánky bude niesť nezameniteľný punc vašej dvojice.

Garantujeme vám, že spoločne určite nájdeme spôsob, ako naplniť váš veľký deň krásou.

 

 

 

www.lovelyday.sk

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.