Svadobné príbehy v modernom pojatí

.kreatívne svadobné fotografovanie vo fotožurnalistickom štýle

Týmito charakteristikami by sme stručne mohli opísať našu prácu, nakoľko si prípravu na Veľký Deň doslova užívame, dokážeme sa vcítiť do najmenších detailov svadobného obradu. Portréty zvečňujeme umeleckým okom a spomienky na svadobnú zábavu si môžete cez životaplné momentky kedykoľvek znovu oživiť. To všetko sprostredkujeme z pohľadu pravých svadobných „očitých svedkov“. Kto vlastne v skutočnosti sme? Dovoľte nám, aby sme sa niekoľkými vetami predstavili tým, s ktorými sme sa ešte nestretli.

Po prvýkrát sa dostanete do kontaktu pravdepodobne so Silviou, keďže ona manažuje whzc-122naše svadobné fotografovanie. A čo je asi ešte dôležitejšie, ona vyhladzuje vrásky a vnáša pravý štýl do Vašich svadobných fotografií. Silvia je totiž vynikajúcou odborníčkou počítačovej úpravy snímok. Svoje vedomosti získala v rámci zahraničného štúdia.

Našim svadobným fotografom je Roland, ktorý je bývalým študentom New York Institute of Photography a v roku 2008 ako umelecký fotograf získal titul AFIAP od Medzinárodnej federácie fotografického umenia v Paríži. Je členom Zväzu slovenských fotografov. S jeho menom sa spájajú mnohé diplomy a uznania z rôznych končín sveta.

Medzi našimi doterajšími nevestami a ženíchmi sa nájdu slovenskí, českí, maďarskí, anglickí, talianskí, francúzkí, belgickí, grécki, cyperskí, čínski, dokonca aj portorickí spokojní zákazníci.

V rámci osobného stretnutia pri príjemne voňajúcej káve alebo hoci aj pri poháriku dobrého vína Vás radi zasvätíme aj do ďalších tajov svadobnej fotografie súčasnosti.

silvia & roland

Web: www.kalman.eu

E-mail: info@kalman.eu

Telefón: 0915 660 550

 

wtn-196

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.