Svadobné oznámenia od Larisdesign

Neodmysliteľnou súčasťou svadobných príprav sú svadobné oznámenia a naša spoločnosť je zástancom hesla v jednoduchosti je krása. A určite môžeme toto milé tvrdenie uplatniť aj pri svadbe a výbere svadobného oznámenia. Niekedy ísť hlavou proti múru sa naozaj nevypláca. Najmä ak žijeme tak, ako nám to vyhovuje a pri svadbe chceme „uletieť“. Lebo sa to nosí… mať honosnú svadbu na zámku, na svadobný obed lososa, altánok, šaty od návrhára a limuzínu pre všetkých hostí. Ak toto všetko naozaj chcete, tak je to úplne v poriadku a určite bude Vaša svadba nezabudnuteľná. Ak ich však chcete len preto, aby na Vás ľudia neukazovali prstom, rýchlo sa vnútorne prefackajte a nebojte sa vrátiť na zem. Lebo aj keď trendy stále postupujú a každú chvíľu je v móde niečo iné, klasika zostane „in“ naveky.

Mať jednoduché svadobné oznámenie nie je hanba, ani spoločenský prešľap. V dnešnej dobe už existuje taká široká ponuka štýlov a kolekcií svadobných oznámení, že je ťažké nevybrať si. A verte, či nie, mnoho párov pri výbere skutočne skončí pri kolekciách s svadobne oznameniejednoduchými svadobnými oznámeniami. Prečo? Zláka ich práve tá jednoduchosť, pekné písmo, malý farebný ornament a to, že práve v takomto štýle vynikne to podstatné. Ich mená a dátum kedy si povedia spoločné „ÁNO“. Veď predsa o to ide. Aj pri plánovaní svadby a všetkých jej náležitostí myslite hlavne na seba. Je to Váš deň a má byť zrkadlom Vás dvoch. A keď sa niekomu nebudú páčiť Vaše tradičné šaty, či jednoduché svadobné oznámenie, je to jeho problém. Vy si celú prípravu užite, ako sa len dá a vtedy to naozaj bude mať zmysel.

V prípade, že zatúžite po jednoduchom – originálnom, kreatívnom, vtipnom či kvetinovom, luxusnom alebo ručne vyrábanom vintage svadobnom oznámení s príveskom, elektronickom oznámení alebo po jedinečnom formáte či kreatívnom papieri, toto všetko nájdete v našej ponuke na www.svadba-oznamenia.sk za výborné  ceny. Termín svadby sa vám neúprosne blíži a vy ešte nemáte pozvánky k svadobnému stolu, menovky, etikety na fľaše čí svadobnú výslužku, návrh svadobného menu, originálnu ŠPZ na svadobné autíčko? Toto všetko a rôzne iné tlačoviny pre vás zhotovíme a doručíme do 7 pracovných dní.

Svadba je už o týždeň? Nevadí. Ponúkame služby expresnej tlače, kde vám doručíme všetky produkty do 48 hodín. Nechce sa vám platiť poštovné a ste z Bratislavy a blízkeho okolia? Aj toto máme vyriešené – príďte si pre vaše skvosty do skvelej kaviarničky s francúzskou atmosférou a pokochajte sa svojimi hotovými oznámeniami nad šálkou skvelej kávičky.

Ak by ste náhodou potrebovali pomocnú ruku, nezabudnite na Larisdesign, radi Vám navrhneme akékoľvek svadobné oznámenie. Larisdesign totiž ponúka jednoduché riešenie za skvelú cenu v profesionálnej kvalite, už od 0,35 € za kus. 

van02

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.