Svadobná fotka ako fotoobraz

Keď ide o svadobné fotky, bolo už toho popísaného viac než dosť.

Predsa len, svadba je výnimočný deň, ktorý by mal zostať v našej pamäti až do samého konca. Preto sa snažíme, aby bolo všetko perfektné, aby to bol skutočne deň hodný zapamätania.

A dokonalé, samozrejme, musia byť aj svadobné fotky.

tlac-platnoVäčšinou necháme túto zodpovednú prácu na skutočného profesionála, ktorý nielenže vie, ako na to, ale má aj vybavenie, s ktorým dokáže vykúzliť tie najkvalitnejšie fotky. Svetlo, clona, ISO a všetky tie ostatné magické prísady vytvoria dokonalý koktail, a určite vzniknú skvelé fotky.

Do pár hodín ich postupne všetky zavesíme na Facebook. Pár ďalších dní sa nad nimi budeme rozplývať aj vo vytlačenej forme. Ale ako nakoniec dopadnú?

V albume.

Zostanú zavreté v albume, ktorý otvoríme raz za rok – keď prídu na návštevu svokrovci či starí priatelia. Otvoríme album, na pár minút sa pokocháme. A potom ho znova zatvoríme, aby sme ho o rok znova ukázali niekomu inému.

 

Nie je to škoda?

Máte skvelé fotky, ktoré vám urobil profesionál, ale necháte ich schované pred všetkými.

Pritom by vám mohli dennodenne pripomínať váš svadobný deň.

Stačilo by spraviť jednoduchú vec… napríklad, nechať si vytlačiť vaše najkrajšie fotky ako obraz na plátne a zavesiť si ich na stenu. Tak by ste mali všetky tie krásne momenty na očiach dennodenne a neboli by to len spomienky zavreté v knižnici.

foto-obrazyA pritom to nie je vôbec nič zložité – objednávku vybavíte aj cez e-mail a hotový obraz Vám doručia kuriérom. Tiež je možné využiť jednoduché rozhranie, do ktorého nahráte svoje svadobné fotky (môžete sa s nimi aj pohrať, upraviť jas či kontrast a aplikovať rôzne filtre), zadáte rozmer plátna, na ktoré chcete fotku vytlačiť… a potom už len počkáte.

Ľudia v Plotbase sa už postarajú o to, aby z vašich najlepších fotiek vyžmýkali maximum. Vďaka vytlačeniu obrázku na plátno získa celá fotka úplne nový rozmer, pretože štruktúra plátna pridá celému obrazu nový rozmer.

 

Tak na čo ešte čakáte?

Vytiahnite svoje svadobné fotky a spravte z nich tie najkrajšie spomienky

 

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.