Svadba v hoteli Rozálka

K zlomovým okamihom Vášho spoločného nažívania je práve svadobný deň, ktorý môžete osláviť nielen v krásnom, modernom a elegantnom prostredí hotela Rozálka v kruhu svojich najbližších  ale aj vo vidieckom štýle obklopenom nádhernou prírodou  ukazujúcu úpätie Malých Karpát.Tento nezabudnuteľný okamih bude patriť len Vám a my urobíme všetko preto, aby ste sa cítili príjemne a naše služby sa zaradili do mozaiky Vašich predstáv.

Na Vašu svadobnú oslavu Vám ponúkame priestory elegantnej  kongresovej sály s kapacitou do 110 osôb, reštaurácie v štýle vidieka s kapacitou do 70 osôb ako aj priestory malého diplomatického salónika s kapacitou do 30 osôb. V každej miestnosti je situovaný tanečný parket. Priestory sú plne vybavené klimatizáciou, plazmovými obrazovkami, satelitnými prijímačmi ako aj dataprojektormi a plátnami.

39K príslušným  sálam sú k dispozícii priestranné terasy.  Krásna výzdoba jednoznačne patrí k dobre zorganizovanej svadbe, pričom vytvára príjemnú atmosféru, preto Vám ponúkame možnosť vlastnej kreativity tykajúcej sa svadobnej výzdoby.

V prípade záujmu Vám vieme ponúknuť základnú výzdobu, v ktorej sú zahrnuté návleky na stoličky, štóly, obrúsky a sviečky. Ako darček novomanželom zabezpečujeme komfortný apartmán s privátnym parkovaním počas svadobnej noci grátis. Pre Vašich najmenších svadobných hostí máme k dispozícii detský kútik, jazdu na koni alebo vonkajšie detské ihrisko.

Kuchári hotela Rozálka pre Váš výnimočný deň zostavili viac variant kvalitného, chutného a špeciálneho svadobného menu s bufetom .

Ide o balíčky Standard packet v hodnote 30 EUR,

Gold packet v hodnote 39 EUR,

Premium packet v hodnote 49 EUR.

Samozrejme radi sa prispôsobíme Vašim ďalším požiadavkám.

Snúbencov veľmi radi privítame v našej reštaurácii, pričom ich oboznámime s priestormi, podmienkami organizácie svadobnej hostiny či ponúkaným svadobným menu.

www.rozalka.sk

kongresova sala pre svadbu

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.