Svadba ako z rozprávky na brehu plesa

Túžite po romantickej a nezabudnuteľnej svadbe v neodolateľnom prostredí Vysokých Tatier? Chceli by ste, aby svedkami vášho dňa boli majestátne štíty slovenských veľhôr či pokojná hladina Štrbského plesa? V takom prípade niet lepšieho miesta ako Grand Hotel Kempinski High Tatras.

 

Deň plný lásky, zážitkov a nevšedných momentov si naplánujete presne podľa vašich predstáv a snov. Či už sa rozhodnete povedať si „áno“ priamo na brehu plesa alebo v luxusných sálach, vašej svadbe určite nebude nič chýbať. Spoľahnite sa na profesionálov, ktorí vám radi zjednodušia prípravy na váš „deň D“.

Na brehu plesa

Print_Honeymoon-Suite-Jacuzzi-DayJednou z najromantickejších alternatív svadby na Slovensku je určite obrad pri Štrbskom plese. Skúsený personál hotela pripraví pre vašich svadobných hostí sedenie len malý kúsok od plesa, a to až pre 150 svadobčanov. Výhľad na trblietajúcu sa hladinu a famózne Vysoké Tatry v pozadí urobí z obyčajného obradu udalosť, na ktorú nikto z prítomných nezabudne.

Sála Gerlach

Sála Gerlach pomenovaná po najvyššom vrchu Slovenska bola vytvorená skutočnými sala gerlachmilovníkmi krásy. Táto sála je vhodná skôr pre menšie svadobné obrady. Rodinnú a priateľskú atmosféru v miestnosti totiž dokonale dotvorí horiaci oheň v krbe. Na požiadanie pre vás v hoteli vytvoria aj tanečný parket. Celá miestnosť s fenomenálnym výhľadom na Tatry pojme v takom prípade 60 hostí.

 

Sála Kriváň

Ak máte záujem o naozaj komorné prostredie, vyberte si sálu Kriváň. Pôvodná výzdoba navodzuje romantickú atmosféru plnú iskrivých momentov. Miestnosti dominujú vysoké okná s výhľadom do doliny aj na pleso, vďaka ktorým je sála celý deň zaliata slnkom. Svadobné fotky z tohto nádherného miesta dýchajúceho romantikou vám tento dokonalý deň budú pripomínať ešte veľmi dlho.

 

Zdroj foto (kvetinová výzdoba): Ambientes
Zdroj foto (exteriér, interiér): Grand Hotel Kempinski High Tatras
Autor: Petra Bačová
wedding decorations outside

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.