Staňte sa do leta fotografom s AKF!

Akadémia Kreatívnej Fotografie spúšťa koncom januára a začiatkom februára tri populárne dlhodobé kurzy fotografie. Stačí si vybrať ideálny čas – dopoludnia, večer, alebo cez víkend a pustiť sa do fotenia.

V AKF myslia na všetkých nadšencov fotografie, ktorí by radi zo svojich snímok vyťažili čo najviac a posunuli sa na vyššiu úroveň. Či už chcete popracovať na technike, kreatívnom prevedení, alebo postprodukcii, po niekoľkých týždňoch práce budete z výsledkov nadšení.

Potvrdzuje to aj Ľubomír, ktorý sa zúčastnil na Večernej škole fotografie: „Vďaka Večernej škole fotografie som mal možnosť pozrieť sa na fotografie aj z inej strany a uvedomiť si niektoré súvislosti; mal som možnosť diskutovať – čo sa napríklad pri knihe nedá, stretol som sa a snáď sa aj naďalej budem stretávať s ľuďmi s rovnakým koníčkom ako mám ja; dostal som spätnú väzbu od profesionálov a samozrejme všetky tie nové informácie a skúsenosti – je to, aspoň pre mňa, neskutočne inšpirujúce a povzbudzujúce. Vďaka tímu v AKF a mojím “spolužiakom” to bol super strávený čas.“

Ako prvá sa 30. januára otvára Dopoludňajšia škola fotografie, ktorá je určená nielen kreatívnym mamičkám, ale všetkým ktorí majú pohyblivú prácu, či štúdium. Stretnutia sú počas štyroch mesiacov každú stredu dopoludnia. Viac o Dopoludňajšej škole fotografie sa dozviete tu:
http://www.akf.sk/Fotokurzy/Nase-fotograficke-kurzy/Dopoludnajsia-skola-fotografie

Večerná škola fotografie sa začína v utorok 5. februára. Večernoškolisti sa budú stretávať každý utorok a štvrtok večer po práci – od 17:30 do 21:00. Viac informácií nájdete tu:
http://akf.sk/Fotokurzy/Nase-fotograficke-kurzy/Vecerna-skola-fotografie

AKF vás rada uvidí na svojej Víkendovej škole už 9. februára. Tá je obsahovo zhodná s Večernou školou, iný je len termín konania – každý druhý víkend od februára do mája.  Viac informácií o Víkendovej škole nájdete tu:
http://akf.sk/Fotokurzy/Nase-fotograficke-kurzy/Vikendova-skola-fotografie

Všetky tri dlhodobé kurzy majú v niekoľko týždňovom programe množstvo praktických cvičení, ako aj teórie. Naučíte sa dokonale technicky ovládať fotoaparát, pracovať s externým bleskom a ateliérovými svetlami. Vyskúšate si fotiť portrét, deti či produktovú fotku, nevynecháte ani akčnú reportáž. Na kurzoch vás neobíde ani postprodukcia a zostavenie profesionálneho portfólia.
Kurzom Vás budú sprevádzať skvelí lektori AKF, ktorí sú nielen absolútnymi profíkmi, ale predovšetkým priateľskými, trpezlivými a ochotnými učiteľmi.

Viac info nájdete na www.akf.sk

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.