Splňte sen aj jemu

Svadbu väčšina ľudí berie ako splnenie sna hlavne pre nevestu. A povedzme si na rovinu, ženíchom na väčšine vecí okolo svadby až tak nezáleží. Hlavne, nech ste šťastná Vy. Ak ale zase chcete Vy zaistiť, že sa splnia sny aj jemu (okrem tých o živote s Vami, samozrejme), máme pre vás riešenie.

V každom mužovi sa skrýva kus malého chlapca, ktorý sa rád hra s autíčkami. Tak prečo mu na váš špeciálny deň neobjednať tú najvychytenejšiu hračku? Luxusná limuzína Tesla na elektrický pohon je ako stvorená na takéto príležitosti. V jednom aute sa skrýva elegancia a pohodlie s neprekonateľnou bezpečnosťou a výkonom, ktorý zoberie dych aj najväčším nadšencom rýchlych áut.

tesla-svadba-1Teraz sa možno pýtate, čo na tom záleží. Veď auto ako auto. Verte ale, že v žiadnom inom sa váš nastávajúci nebude cítiť tak, ako v tomto. Keď sa na Vašu svadbu dovezie v ultramodernom luxusnom aute bude mu závidieť nejeden svadobný hosť. Nulové emisie, dokonalo tichý elektromotor a bezpečnosť jazdy zaistená autopilotom sú už len čerešničky na torte nezabudnuteľného zážitku.

Ešte stále nie ste rozhodnutá? V tom prípade odporúčame, aby ste sa ho rovno spýtali na názor. Ukážte mu našu stránku www.drivetesla.sk a sama uvidíte, či sa mu rozžiaria oči ako dieťaťu v hračkárstve. A keby sa mu nechcelo šoférovať? Aj keď by nás to prekvapilo, spolu s autom vám vieme dodať skúseného šoféra, ktorý vám naňho v prípade potreby aj dá pozor (nechceme, aby meškal na svadbu lebo jazdí na novej hračke).

auto tesla

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.