Sladká bodka za svadobnou hostinou

Svadobná torta býva sladkým finále celej svadobnej slávnosti. Záleží len na vás, akú podobu, chuť a tvar bude mať tá vaša. Túžite pre hostí pripraviť niečo naozaj špeciálne, a konvenčné marcipánové torty sa vám zdajú nudné? V tom prípade sa obráťte na svadobnú agentúru Lovely Day .

Lovely Day sa neobmedzuje len na tradičnú cukrárenskú ponuku, ale spolupracuje s vynikajúcimi dodávateľmi, schopnými pripraviť tortu presne podľa vašich predstáv. Stačí si len bližšie zadefinovať, na aký druh dezertu máte chuť. Svadobní špecialisti z Lovely Day vám poradia s výberom “toho pravého orechového” a pomôžu vám tortu zladiť aj s celkovým štýlom vašej svadby.

Prediskutuje svoje predstavy s profesionálmi a spoločne vymyslite svoje vlastné, jedinečné sladké prekvapenie. Túžite po honosne vyzdobenom zákusku alebo sa vám viac páči minimalistická hranatá torta? Nebojte sa prísť s akýmkoľvek nápadom. V láske, rovnako ako v kulinárstve, je všetko dovolené…Naservírujte hosťom trebárs ľahkú letnú tortu so sviežim ovocím, domácu piškótu, obrovské čokoládové srdce s malinami či poschodový mrežovník…

Spolu s Lovely Day určite vymyslíte svadobný dezert, ktorý pošteklí tak chuťové poháriky, ako aj oči všetkých prítomných hostí.

 

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.