Salón Lucy: Všetko pre krásu pod jednou strechou

Čo je pre vás dôležité pri výbere dobrého kaderníckeho či kozmetického salóna?

V prvom rade určite kvalita práce odborníkov, v druhom rade možno cena a po nej azda príjemné prostredie, v ktorom sa človek bude cítiť dobre. Všetky tieto dôležité kvality spája salón Lucy v Bratislave na Žilinskej ulici. Zvonku nenápadný, no zvnútra ponúkajúci pokojné tiché miesto pre vašu krásu a oddych.

lucy1 Je zaiste príjemnejšie nájsť všetko pod jednou strechou, než strácať čas a energiu presúvaním sa z miesta na miesto. V salóne Lucy nájdete dvoch kaderníkov, kozmetičku a vizážistku – nový mladý kolektív, z ktorého sála pozitívna energia, profesionalita a kreatívne nápady. Pre zaistenie najlepších výsledkov sa v tomto salóne pracuje len s kozmetikou svetových značiek a výnimočnej kvality ako napríklad Sothys, alebo Wella. Okrem týchto prípravkov tu nájdete aj širokospektrálny kozmetický prístroj Belex určený na hĺbkové čistenie, či galvanizáciu.

Ak by sa vám portfólio služieb salónu ešte stále zdala malé, v ponuke je aj predlžovanie a zahusťovanie mihalníc Xtreme Lashes, o ktorom ste si mohli prečítať už aj na našej stránke. Lucy patrí medzi iba zopár salónov, ktoré tento atraktívny produkt ponúkajú.

lucy3 A čo takto kompletná premena vášho vzhľadu tak, ako to máte možnosť vidieť v televíznych reláciách? Už od polovice júla vám salón Lucy ponúka aj túto možnosť. Kompletná zmena imidžu zahŕňa nový strih, farbu i poradenstvo a je ideálnym darčekom pre vás či pre vašich blízkych. Veď kto by netúžil po premene v krásnu labuť.

To, čo odlišuje tento salón od desiatky iných v Bratislave je špeciálna pozornosť venovaná tomu, aby ste sa tu cítili príjemne. Salón je vybudovaný podľa pravidiel Feng-Shui pre správne prúdenie energie a dopĺňa ho relaxačná hudba pre zaistene vášho pocitu pohodlia. Ak teda hľadáte miesto, ktoré vám ponúkne starostlivosť, krásu a dobrý pocit, je pre vás Lucy skvelým riešením.

lucy4

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.