Salón IVORY & EBONY obdaruje každú nevestu popolnočnými šatami

Milé budúce nevesty,  salón IVORY  & EBONY si pre Vás pripravil mimoriadne prekvapenie!

Keďže sezóna svadieb sa pomaly blíži a VY už istotne premýšľate nad výberom vhodných svadobných šiat, radi by sme Vám toto náročné  vyberanie  uľahčili.

V našom novootvorenom salóne Vám ponúkame kolekciu tých najkrajších svadobných šiat priamo z USA a Spojených  arabských emirátov. K šatám Vám samozrejme ponúkame doplnky podľa Vášho výberu. Príďte si i VY vyskúšať  najkrajšie svadobné šaty na slovenskom trhu a staňte sa počas Vášho Veľkého Dňa princeznou! Salón  IVORY  & EBONY Vám tento sen s radosťou splní.

Pri požičaní ktorýchkoľvek svadobných šiat Vám IVORY  & EBONY  daruje ktorékoľvek spoločenské šaty a to úplne zadarmo ako prejav vďaky za Vašu priazeň. Môžete si vybrať ktorékoľvek večerné či koktejlové šaty, ktoré iste využijete ako popolnočnú róbu na Vašej rozprávkovej svadbe.
Profesionálne vystupovanie a individuálny prístup ku každej klientke je pre nás alfou a omegou pôsobenia na svadobnom trhu. Príďte sa o tom presvedčiť  do našich priestorov a dohodnite si skúšku šiat na tel. čísle: 0905 747423 alebo tu:

Tešíme sa na Vás.

Akcia trvá do konca januára 2011.

1 *Komentár k "Salón IVORY & EBONY obdaruje každú nevestu popolnočnými šatami"

  1. firma1157 hovorí:

    stante sa aj vy fanusikom ivory & ebony na facebooku a mozete vyhrat saty alebo pozicanie siat zadarmo.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.