Predstavujeme salón krásy Inanna….

…Užiť si naplno svadobný deň…nezáleží na tom, či je to Vaša svadba, svadba najlepšej priateľky alebo rodinného známeho.

V salóne krásy Inanna sa postaráme o dokonalú spokojnosť s vizážou Vás aj svadobných hostí…Príprava na deň D môže začať už pár týždňov alebo dní pred svadbou, záleží na Vašich želaniach a predstavách. Tím profesionálov sa postará, aby pleť vyzerala oddýchnuto a rozjasnene. V ponuke je celý rad profesionálnych kúr a ošetrení fr.značkou salon inanna vlasyInstitute Esthederm, stačí sa len zveriť do rúk kozmetičky a vizážistky.

K pleťovému ošetreniu patrí úprava obočia. Pokiaľ je potrebné, vykonávame jednu z noviniek na trhu „ predlženie a zahustenie obočia“ metódou  cieleného vlepovania podľa najnovších trendov. Na rozžiarenie pohľadu a zvýraznenie očí je možné semipermanentné predĺženie a zahustenie mihalníc metódou 3D alebo vlepovanie trsov .

Vlasy si zaslúžia starostlivosť nielen v deň svadby. Medzi naše služby patrí predĺženie a zahustenie vlasov metódou Speed tape. Ak máte vlasy poškodené farbením,prípadne  častým žehlením, je vhodné ich ošetriť kúrou Kerasilk , ktorá vlasy vyživí a zregeneruje na pár mesiacov. Pracujeme s profesionálnou vlasovou kozmetikou Goldwell.

Ak sa rozhodnete pre slávnostný účes a makeup, je možná bezplatná konzultácia alebo skúška účesu a makeupu  podľa dohody.

Salón INANNA

BRIX – Legionárska 3
(1. poschodie)
911 01 TRENČÍN

tel. 032 / 640 14 30
0903 640 143

logo salon Inanna

 

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.