Nechajte praktické starosti na iných.

Áno prišiel ten deň a konečne Vás požiadal o ruku? Čo teraz? Treba zabezpečiť sálu… prstene… šaty….fotografa… kameru… a kto je v tom vlastne dobrý? Koho mali na svadbe Vaše priateľky a kto má vôbec voľný termín… ? A to ešte nesmieme zabudnúť na výzdobu, balóny, darčeky pre hostí, oznámenia, poháre, auto… aj Vás po prvotnom nadšení hneď ovládla panika? Žiadnu paniku, na to sme tu my…

Wedding Time Agency je kooperácia všetkých svadobných služieb pod jednou strechou. Nájdete u nás profesionálov, ktorí patria medzi tých najlepších a najžiadanejších z okolia na základe reálnych odporúčaní neviest.

 

14519763_1294034073975329_8074052663025799310_n,,Každý z nás má vlastnú predstavu perfektnej svadby… 

… a my sme tu na to, aby sme Vám pomohli 

premeniť tú Vašu na skutočnosť.,,

 

 

Môžete si vybrať služby od cateringu, cez hudbu, čepčenie až po make-up, nechty, aj vlasy. Ešte aj konkrétne služby Vám ponúkajú viac profesionálov, môžete si tak vybrať, ktorý štýl sa Vám páči a a tiež v prípade obsadenosti máte k dispozícii hneď ďalších. Presvedčite sa sami na www.weddingtimeagency.com. Pôsobíme hlavne v prešovskom  a košickom kraji, každoročne sa môžete s prácou všetkých členov zoznámiť na svadobnej výstave.
Všetci robíme svoju prácu s láskou, pretože nás to baví. Dovoľte nám prežívať s Vami tento krásny čas a my Vám pomôžeme urobiť Váš svadobný deň nezabudnuteľným.

 

Prenechajte aj Vy v tomto výnimočnom období praktické starosti iným!

wedding time agency kiss

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.