Najkrajšie svadobné oznámenia

Neodmysliteľnou súčasťou svadby sú svadobné oznámenia. Podeľte sa o túto radostnú správu so svojimi najbližšími prostredníctvom oznámení slovenského výrobcu. Firma Pamas patrí  k najväčším výrobcom oznámení nielen na Slovensku, ale i v Čechách, v Maďarsku a v Poľsku.

Veľkolepá kolekcia vzorov určite zaujme aj Vás a preto príjmite pozvanie a nahliadnite na stránku www.svadobne-oznamenia.eu

Naša ponuka obsahuje veľký výber vzorov, ktoré zaujmú aj najnáročnejšieho zákazníka. Z našich svadobných oznámení si vyberie naozaj každý. Ponuka oznámení je veľmi rozsiahla od jednoduchších cez moderné, farebné, s humornou tématikou, ale aj zložité s detailne vypracovanou slepotlačou. Ich súčasťou je množstvo detailov, ktoré k svadbe nerozlučne patria. Sú nimi ručne lepené srdiečka, obrúčky, mašličky, OLYMPUS DIGITAL CAMERAkryštáliky…

Ako jedna z mála firiem zasielame oznámenia v skompletovanom stave. Tlač je robená na vysokokvalitné papiere najnovšími technológiami tlače, akou je predovšetkým ražba a stále viac obľúbená termografia. Ponuka sa neustále rozrastá o nové vzory. K oznámeniam si máte možnosť objednať okrem pozvánok aj ďalší doplnkový tovar, akým sú menovky, menu karty, etikety na fľaše atď. Nie je nič jednoduchšie, ako si z pohodlia svojho domova objednať oznámenia prostredníctvom on-line objednávky.

Ponúkame Vám výber najpredávanejších vzorov  http://www.svadobne-oznamenia.eu/svadobne-oznamenia/top-produkty . Určite si nájdete aj vy svojho favorita. Oznámenia sú zasielané formou dobierky.

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.