Luxusné víno so zlatom pre svadobčanov

Je milým zvykom darovať svadobčanom na pamiatku nejaký dar. Niekto to rieši iba zákuskami a fľašou destilátu, iný sa rád vymyká z radu. Svadbu organizujeme väčšinou len raz za život, a tak vás nik neodsúdi, ak si budete želať, aby to bola top udalosť roka. Vyskúšajte svojim hosťom darovať luxusnú fľašu vína, aby mali na čo spomínať.

 

Výslužkové personalizované víno

Prajete si, aby vo vašich hosťoch ešte dlhé mesiace, ba aj roky rezonovali len tie najlepšie pocity z vášho svadobného dňa? Každý ženích aj nevesta chce, aby sa ich hostia na svadbe cítili príjemne. Spomienku na deň D im viete oživiť zakaždým, keď sa pozrú na vašu zlate svadobne vinovýslužku. Verte či nie, mnohí si ju nechajú na pamiatku alebo ju využijú len vo výnimočných okamihoch. K takýmto darom zaiste patrí aj fľaša personalizovaného svadobného vína. Ako výslužka sa väčšinou daruje víno, ktoré pili hostia aj na svadbe, o to lepšie, ak im naozaj chutilo. Darujte nápoj bohov v luxusne vyzerajúcej fľaši s venovaním, resp. s etiketou, ktorú ste si vytvorili na mieru. Môže to byť presne tá etiketa, ktorá zdobila aj víno na svadobnom stole. Účelom personalizovaných vín je vašich známych potešiť buď milým venovaním, alebo jednoducho tým, že im venujete pamiatku na váš svadobný deň vo forme etikety s dátumom vašej svadby a s vašimi menami. Výslužkové vínko viete vybrať svadobčanom aj na stránke Darceky-vino.sk v minimálnom počte 25 kusov s matnou alebo lesklou etiketou, no i bez nej.

Víno s jedlými lupienkami zlata

Luxusný dojem z darovanej fľaše vína ešte viac podčiarknete výberom kvalitného vína. Zaiste je ťažké trafiť sa do chuti každému, pretože niekto má rád biele, niekto červené… A nakupovať výslužkové víno podľa toho, kto aké obľubuje, tiež nie je najľahšou cestou. Pri plánovaní svadby treba riešiť omnoho dôležitejšie veci. Jednou z možností je však zabezpečiť pre svadobčanov kvalitné jemne sýtené víno známe ako frizzante, ktoré spríjemní každý slávnostný okamih. Vínu dodávajú čaro jemné bublinky, ktoré šantia na jazyku, preto ho často prirovnávajú k šampanskému. Výnimočnosť darovaného vína môžete podčiarknuť, ak si ho zabezpečíte vo variante so zlatými 23-karátovými lupienkami. Nemusíte sa hneď ľakať, nejde len o dizajnovú fľašu vína, ktorú si svadobčania len uložia do vitríny. Víno so zlatom je možné bez zdravotných následkov pokojne konzumovať, a tak sa v pohári nebude lesknúť len zlatisté lahodné aromatické víno frizzante, ale aj jedlé zlato. Vďaka luxusnému vínu so zlatom, ktoré darujete svadobčanom, bude dojem z vašej svadby neprekonateľný.

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.