Leto v Senci

Leto sa k nám blíži míľovými krokmi a preto je najvyšší čas začať premýšľať nad letnou dovolenkou.

Hotel Zátoka priamo na brehu Slnečných jazier v Senci, len 20 km od Bratislavy, určite splní nároky aj najnáročnejšieho klienta. Naproti tomu ceny sú prístupné každému.

 


Po veľkom úspechu z minulého roku sa hotel rozhodol zopakovať obľúbenú akciu 6 prenocovaní +  1 grátis.  Na základe odozvy zo strany hostí bola táto ponuka ešte obohatená o ďalší prvok – vstup do Aquaparku Senec. Za skutočne fantastickú cenu 156,00 €/ osoba/ pobyt získate – okrem 1 noci grátis – ubytovanie v dvojlôžkovej izbe s balkónom s raňajkami, welcome drink, neobmedzený vstup do hotelového a relaxačného centra, žetóny na biliard, stolný futbal, šípky a stolný tenis a teraz navyše aj 3 – hodinový vstup do Aquaparku Senec. Paušál pre deti 4 -14 rokov je 99,00 €/ dieťa/ pobyt. Deti do 4 rokov majú pobyt grátis.
Pre tých, ktorí sa nemôžu uvoľniť na celý týždeň pripravil hotel kratší pobyt – 3 prenocovania + 1 grátis. Ponuka je rovnaká, ako v prípade predchádzajúceho pobytu, mení sa len cena. Za tento pobyt zaplatíte 90,00 €/ osoba/ pobyt.

Stravovanie
Reštaurácia je neoddeliteľnou súčasťou služieb poskytovaných hotelom. Hostia z hotela, ale aj ostatní návštevníci Slnečných jazier si môžu pochutnať na širokom výbere jedál medzinárodnej a  domácej kuchyne. Okrem toho majú hostia k dispozícií exkluzívnu, plne klimatizovanú zimnú záhradu s výhľadom na jazero a s barom. V lete sa oplatí posedieť si na letnej terase výhľadom na jazero.
Ponuka jedál a nápojov je pravidelne obohacovaná o sezónnu ponuku a rôzne akciové ponuky. Hostia tak majú príležitosť ochutnať aj netypické dezerty, či miestne špeciality. Najmä počas leta dobre padne osviežujúci miešaný nápoj. Podľa svojej chuti sa môžete rozhodnú pre alkoholický alebo nealkoholický variant.

Svadba
Bolo by veľkou škodou nevyužiť prekrásne prostredie hotela Zátoka na organizáciu najkrajšieho dňa Vášho života. Svadby v tomto hoteli sú veľmi obľúbené. Hotelový personál má s organizáciou svadieb bohaté skúsenosti, preto môžete všetky starosti s organizáciou nechať na nich. Poradia Vám pri výbere menu, ale aj pri výzdobe miestnosti. Hotel ponúka za mimoriadne priaznivú cenu aj svadobnú výzdobu, takže skutočne máte všetko „pod jednou strechou“. Špecialitou hotela a rozhodne nezabudnuteľným zážitkom sú  svadobné obrady priamo na súkromnej pláži hotela. Je to zážitok, ktorý urobí Vašu svadbu skutočne nezabudnuteľnou.

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.