Jedinečnosť okamihu – svadba v hoteli**** BARÓNKA.

Hotel**** Barónka sa nachádza v kľudnej lokalite Bratislava-Rača, známej vinohradníckej oblasti na hranici Malý Karpát.

Vďaka svojej výbornej dostupnosti z diaľničného obchvatu,dostupnosti historického centra priamo električkou cca 20 min ako aj dostupnosti letiska je vyhľadávaný nielen turistami, ale aj firemnou klientelou. Ťažiskovou prioritou hotela sú kvalitné služby, príjemná priateľská atmosféra,  ako aj profesionalita a individuálny prístup ku každému hosťovi.
Hotel ponúka ubytovanie v  125  útulne a vkusne zariadených izbách, ktoré sú vybavené televízorom, wi-fi, trezorom a minibarom.

Priestory hotela sú ideálnym miestom pre usporiadanie svadobných osláv s nezabudnuteľnými zážitkami. Priestorná reštaurácia, útulná vináreň, veľkorysá zimná záhrada ako aj moderná kongresová sála priamo nabádajú k pracovnému obedu alebo stretnutiu v kruhu priateľov alebo rodinných príslušníkov. Bohatý jedálny lístok kombinuje slovenskú kuchyňu s medzinárodnou, ale vyhovie sa aj špecifickým požiadavkám náročnejších hostí. Letná terasa zasa poskytuje príjemný relax počas letných dní pri šálke dobrej kávy alebo pohári kvalitného malokarpatského vínka.

Skúsený personál a odborníci na spoločenské akcie sa o Vás postarajú od Vašej prvej návštevy až po samotnú realizáciu svadobného dňa.  Nezabudnuteľnou súčasťou hotelového života sa stávajú aj oslavy striebornej, zlatej alebo diamantovej svadby. Pokiaľ hľadáte zaujímavé a cenovo prijateľné miesto pre usporiadanie spoločenských , rodinných alebo firemných akcií,
je hotel**** Barónka pre Vás tá pravá voľba.  K dispozícii sú priestory reštaurácie pre 60 osôb, kongresovej sály pre 180 osôb, vinárne pre 50 osôb a zimnej záhrady pre 60 osôb. Všetky priestory je možné dispozične upraviť podľa priania zákazníka.


Hotel Barónka – tu sú priania klienta prvoradé !
Tešíme sa na Vás .

 

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.