Espria: Očakávajte viac

Váš nastávajúci vás milujete preto aká ste, nie preto ako vyzeráte. No aj tak sa každá nevesta snaží vo svoj svadobný deň vyzerať čo najlepšie.

Prečo? No, v prvom rade je hviezdnou dňa a okrem toho aj ženích pred oltárom je len muž a muž je tvor vizuálny. Nie je to však tak trochu zvláštne, snažiť sa byť ešte krajšia pre niekoho kto vás za krásnu už dávno považuje? A skutočne sa vďaka rýchlej drastickej hladovke a posledným mesiacom utočeným k smrti na stacionárnom bicykli budete cítiť ako kráľovná noci? Odpoveď je nie, pretože krása sála z vnútorného pocitu spokojnosti so sebou samou a ten sa nadobúda dlhšie ako počas rýchlej paradajkovej diéty.
espria2Viac či menej dôveryhodných návodov na dosiahnutie zázraku na počkanie nájdete milióny, stačí prehľadať internet. Ak však hľadáte odborníkov na spomínaný dlhodobý pocit spokojnosti stačí do vyhľadávača zadať „Espria Health club “. Možno práve stránka www.espria.sk, alebo osobná návšteva v Apollo centre vás zavedie do sveta, ktorý na prvý pohľad vyzerá ako fitness, no len tak obyčajné fitness nie je.

Čo vám napadne pri slove klub? Niekomu napadne spolok anglických lordov v zadymenej miestnosti, niekomu notoricky známe sušienky a niekomu klub hráčov pokeru, no len málokto si pod týmto označením predstaví health club, čiže klub zdravia. A práve slovko klub je tá magická hranica ktorá oddeľuje Espriu od iných fitness zariadení. Noví známi z klubu, spoločné cvičenia, rôzne akcie, plno služieb a jedno členské ročne, ktoré vás nijako neobmedzuje a množstvo služieb – neznie to lákavo? A presne takto Espria funguje.

Vo chvíli keď sa z espria3 vás stane člen sú vám všetky služby počnúc fitness, cez wellnes, kardio, až po skupinové cvičenia plne k dispozícii v neobmedzenej miere. Ako bonus je nablízku skúsený tréner a ak by ste náhodou do svadby mali predsa len naponáhlo môžete si nechať vypracovať cvičebný plán odborníkmi a tak mať istotu, že bude dobrý pre vašu postavu i zdravie. Zárukou toho, že výsledky budú skutočne hmatateľné je vstupná diagnostika každého nového člena a pravidelné kontroly, na ktorých presne uvidíte svoj pokrok.
Z pôvodne nudného cvičenia tak môžete urobiť svoj životný štýl a nájsť tak nové potešenia, ktoré ponúka. Tak prečo sa cítiť dobre iba pred svadbou, keď sa tak môžete cítiť vždy?

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.