Deň otvorených dverí

Internetový obchod PREDAJ SVADOBNÝCH A SPOLOČENSKÝCH ŠIAT www.mh-svadba.sk pôsobí na trhu od septembra minulého roka. Za pomerne krátky čas svojho pôsobenia realizoval množstvo predajov svadobných, spoločenských a dievčenských šiat a zaznamenal výrazný úspech v oblasti zákazníckej spokojnosti. V rámci svojej kolekcie ponúka exkluzívne, elegantné, klasické a jednoduché modely svadobných, spoločenských a dievčenských šiat vo vysokej kvalite a za bezkonkurenčné ceny.

Internetový obchod www.mh-svadba.sk sa snaží čoraz viac priblížiť ku svojim zákazníčkam,  chápe a vníma ich potrebu reálne šaty vidieť a vyskúšať.
Túto zákaznícku požiadavku akceptuje a práve preto prezentuje časť svojej ponuky na módnych prehliadkach a niektoré modely ponúka hneď k odberu na predaj alebo požičanie vo svadobnom salóne SANIPA v Piešťanoch.

V prvú májovú sobotu internetový obchod www.mh-svadba.sk   a svadobný salón SANIPA Piešťany pripravili pre budúce nevesty, družičky a  svadobné matky DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ v Piešťanoch.
Predstaviť  nové modely svadobných šiat naživo,  prezentovať kvalitu svadobných šiat a získať si dôveru zákazníkov bolo hlavným cieľom organizátorov tejto akcie.

Počas akcie DEŇ OTVERENÝCH DVERÍ boli predstavené nové modely svadobných šiat, určené na predaj a požičanie vo veľmi zaujímavých cenových reláciách. Budúce nevesty si vyskúšali rôzne typy svadobných šiat a mnohé z nich odišli z akcie veľmi spokojné.

Súčasťou akcie bolo aj odborné poradenstvo pri výbere svadobného a spoločenského stylingu. Priamo na akcii bol vytvorený svadobný a spoločenský styling vybratým účastníčkam. Svadobný a spoločenský styling realizoval Beaty salón Kaderníctvo Anetta Vrbové.
Tradičným vyvrcholením bola módna prehliadka nových modelov svadobných šiat a fotografovanie počas krásneho slnečného horúceho dňa.

Akcia zaznamenala veľmi pozitívny ohlas. Organizátori plánujú podobné akcie realizovať aj v budúcnosti.

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.