Dar, ktorý vám budú všetci závidieť

Ak chcete, aby váš svadobný dar vytŕčal spomedzi ostatných a mladomanželom priniesol ozajstnú radosť, skúste novú službu portálu www.obrazynamieru.sk.

Práve ten má v ponuke takmer 23 tisíc motívov, z ktorých môžete dať na mieru vyrobiť nielen krásny a kvalitný obraz v rôznych veľkostiach, ale  aj fototapetu.

Nemusíte však ostať len pri motívoch zo širokej ponuky tejto novinky. Ak máte spoločnú fotku a nechcete, aby na ňu nevesta so ženíchom nikdy nezabudli, darujte im pokojne tú.  Vaše spomienky napríklad na krásne strávenú dovolenku tak môžu ostať uchované niekoľko rokov.
Služba  www.obrazynamieru.sk má riešenie aj pre tých, ktorí sú nerozhodní, či jednoducho veľmi zaneprázdnení a darčeky riešia až na poslednú chvíľu. Zhotovenie akéhokoľvek obrazu totiž trvá maximálne sedem pracovných dní, takže sa nemusíte obávať, že na veľkú udalosť dorazíte s prázdnymi rukami.

Nie ste si istí, či sa vami vybraný obraz bude hodiť do nového hniezdočka lásky? www.obrazynamieru.sk sú pripravené aj na toto riešenie. Mladomanželom môžete darovať aj poukážku na obraz podľa ich vlastného výberu. Voucher si môžete jednoducho a rýchlo objednať elektronicky.

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.