Chystáte sa navštíviť Bratislavu?

Príjemný hotel Viktor je výnimočný svojou útulnosťou, dizajnom a veľmi dobrou dostupnosťou. Nachádza sa v tichom prostredí  bratislavskej Petržalky v blízkosti hraníc s Rakúskom a Maďarskom.

 

 

 

_MG_8594 Hotel bol postavený v roku 2011. Má 39 moderne a útulne zariadených izieb. Celková kapacita hotela je 82 lôžok. Hostia môžu využiť dvojlôžkové izby alebo apartmány určené pre štyri osoby. Súčasťou hotela je reštaurácia, ktorá ponúka bohaté raňajky. V budove sa taktiež nachádza konferenčná miestnosť s kapacitou 25 osôb vybavená dataprojektorom, plátnom a flipchartom. Celý hotel je pokrytý bezdrôtovým internetom a je klimatizovaný.

Hotel je situovaný v tichej lokalite neďaleko dôležitých dopravných uzlov spájajúcich hlavné mesto so zahraničím. Výnimočným ho robí aj blízkosť centra mesta , zastávok MHD a miestnej železničnej stanice, ktorá zabezpečuje spojenie s Viedňou. Hostia vyhľadávajúci romantické prechádzky určite ocenia blízkosť Dunaja, ktorý je tiež lákadlom pre milovníkov cyklistiky a behu.
_MG_8950  Pokojnú a bezpečnú lokalitu ocenia nielen klienti na služobných cestách, ale aj rodiny s deťmi. Hotel je priateľský aj voči domácim zvieratám.  Ceny ubytovania sú voči úrovni ubytovania naozaj veľmi výhodné. Výhodou je nespoplatnená kamerou monitorovaná podzemná garáž, ktorá poskytuje dostatok parkovacích miest a bezpečné parkovanie.

Filozofiou hotela je poskytnúť klientovi pocit pohodlia. Majitelia hotela jednoznačne nezastávajú škrobený personál odetý vo firemných uniformách schopný reagovať na každú požiadavku vopred naučenými  formulami.  Uprednostňuje sa príjemná nálada, ústretovosť a spontánne vystupovanie, čo väčšina klientov hodnotí veľmi pozitívne a značne ich to ovplyvňuje pri výbere ubytovacieho zariadenia. Ďalším dôležitým faktorom je, že hotel využíva na svoju prevádzku obnoviteľné zdroje, čím sa usiluje chrániť životné prostredie.

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.