Chystáte sa na svadbu? Na tejto výstave v Lune nemôžete chýbať!

Všetko pre dokonalú svadbu je podtitul výstavy, ktorá sa uskutoční v kongresovej sále Luna centra v Žiari nad Hronom. Načerpajte tu inšpiráciu pre svoj najkrajší deň. Množstvo vystavovateľov je pripravených poradiť a ponúknuť svoje služby.

Svadobný deň – jeden z najkrajších dní v živote muža a ženy, kedy sa osudy a láska dvoch ľudí významne spoja na celý život. Tento deň by mal byť plný harmónie, naplnených snov a dobrej nálady.

Najkrajší deň: Vyhnite sa komplikáciám!

Každá žena odpradávna sníva o rozprávkovej svadbe. Keď konečne nájdete toho pravého a dlho očakávaný deň sa stáva skutočnosťou, zistíte, že spomienky Vašich kamarátok na problémy, stres a často krát i slzy či pocit beznádeje pri organizácii najkrajšieho dňa vo Vašom živote, boli naozaj opodstatnené.

Najkrajší deň sa blíži a neviete, kde skôr začať? Zháňanie tých najkrajších svadobných šiat, tej najkrajšej sály, najlepšej hudby, výber tej najkrajšej výzdoby, kvetov, obrúčok, zabezpečenie dokonalého pohostenia, najchutnejších zákuskov, váhanie nad najlepším účesom, make-upom, to všetko a omnoho viac patrí k tomuto významnému dňu a vyžaduje si mnoho, mnoho času, energie i trpezlivosti…be­hanie z jednej firmy do druhej…je to náročné.

Inšpirácia pod jednou strechou

Nebolo by oveľa jednoduchšie a ľahšie, prísť na jedno miesto, nájsť inšpiráciu a všetko potrebné pod jednou strechou? Dovoľte nám preto, aby sme Vám všetky tieto zdĺhavé, náročné činnosti čo najviac uľahčili a ušetrili množstvo času, ktorý budete môcť využiť pre seba a dokonale sa na svadbu pripraviť.

Veď, čo je krajšie ako pohľad zamilovaných novomanželov, spokojnosť a úsmev pri prezeraní svadobných fotografií, či posedenie s kamarátkami, ktoré Vám budú pri rozprávaní a opisovaní Vašej svadby len tíško závidieť?

Toto tu ešte nebolo!

Luna centrum preto pre všetky svadobné páry pripravila 1. ročník Svadobnej výstavy „VŠETKO PRE DOKONALÚ SVADBU“, ktorá sa bude konať dňa 22. marca 2014 kongresovej sále Luna centra v Žiari nad Hronom.

Všetko, čo súvisí so svadbou a všetkých, čo vedia dať dobrú radu či pomôcť, nájdete práve tu. Plánujete civilný obrad? A chceli by ste ho v krásnom prostredí? Ani to nie je problém – žiadne presuny svadobčanov z obradu na svadobnú hostinu, všetko na jednom mieste, aj to Vám Luna centrum okrem iného ponúka. Každá svadba môže byť predsa nápaditá, nezabudnuteľná a rozprávkovo krásna.

Zoberte preto svojho milého, budúcu družičku, kamarátku, sestričku či mamičku a príďte sa inšpirovať. Budete mať skvelú príležitosť vybrať si svoje vysnívané svadobné šaty, najkrajšiu kyticu, vyskúšať líčenie a účes, ochutnať svadobné koláče a tortu, získať kontakty a odkonzultovať svoje predstavy.

Svadba v modernom vintage štýle

Zároveň Vám predstavíme rôzne svadobné prestierania a výzdobu sály v jedinečnom vintage štýle, charakteristickom pre Reštauráciu Luna. Uvidíte možnosti civilných obradov priamo v Luna centre. Množstvo vystavovateľov je pripravených poradiť a ponúknuť svoje služby. Veríme, že táto svadobná výstava Vám a Vašim blízkym spríjemní čas strávený pripravovaním Vašej svadby.

Srdečne Vás pozývame a tešíme sa na Vás!

banner svadobná výstava

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.