BVLGARI, majster očarujúcich doplnkov

Šperkársku firmu Bvlgari založil jeden grécky klenotník, Sotirios Voulgaris v Taliansku v roku 1884. Dnes sa teší medzinárodnej povesti za svoje klasické a nadčasové elegantné šperky. Aj pre hollywoodské hviezdy je šik nosiť šperky Bvlgari. Okrem šperky, navrhujú aj parfémy, hodinky, kabelky a slnečné okuliare.

Parfém Bvlgari, rovnako ako akýkoľvek výrobok od značky Bvlgari je stelesnenie rafinovanej elegancie, luxusu a sofistikovanosti.
Parfémy Bvlgari môžeme rozdeliť na 6 serií, ktoré predstavujú rôzne štýly, vekové a sociálne vrstvy. Do klasickej a nadčasovej skupiny patria parfémy ako Pour Femme, úspešný Jasmin Noir, Rose Essentionelle alebo Pour Homme.

Najpredávanejšie Bvlgari parfémy sú bezpochyby Omnia parfémy, populárne a úspešné ako je Omnia, Omnia Crystalline, Omnia Green Jade, alebo Omnia Amethyste. Séria Omnia je zložená nielen zo skvelých vôní, ale má aj jedinečne tvarované fľašky.
Séria BLV zahŕňa klasické vône, ako je BLV Eau The Parfum a BLV Notte, alebo vôňa, ktorá prepožičiava najnovšiu eleganciu BLV Eau The Parfum II alebo BLV Pour Homme určený pre mužov.


Medzi pánske parfémy patria aqua vône ako, Aqua Pour Homme alebo Aqua Pour Homme Marine. Módny dom myslel aj na tehotné ženy, večný favorit matkám s malými deťmi je parfém Petits and Mamans.

Parfémy značky Bvlgari jednoznačne patria medzi najpopulárnejšie značky vo svete. Internetová parfuméria Parfemycentrum.sk Vám ponúka široký výber parfémov svetových značiek. Už pri prvej objednávke dostanete darček kód verného zákazníka s 5% zľavou, ktorú môžete využiť pri každom nákupe.

Nájdite si aj Vy tú správnu vôňu!

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.