Ako si správne vybrať svadobné obrúčky?

Pripravujete sa na najkrajší deň v živote? Všetko musí byť perfektné, ale už výber zásnubných prsteňov vám nedá spávať? Poradíme vám, na čo si máte dať pozor.

1. Materiál

Naše matky si iné, ako zlaté obrúčky, ani nevedeli predstaviť. Súčasná móda však vyzdvihuje najmä obrúčky z bieleho zlata. Tento trend prichádza hlavne z Hollywoodu. Výber je samozrejme len na vás, pamätajte však na to, že biele zlato po čase stráca na lesku. Na druhej strane je univerzálne. V porovnaní so žltým zlatom sa hodí ku každej farebnej kombinácii oblečenia a na každú príležitosť.

2. Vzor

Existuje veľké množstvo vzorov a gravírovania obrúčok. Môžete si vybrať z hotových, alebo navrhnúť vlastný vzor. Fantázii sa medze nekladú. Všetci predsa hľadáme jedinečnosť. Vkus človeka sa ale počas života mení. Pri rozhodovaní sa nezabúdajte, že tieto šperky máte na celý život. Preto platí, že v jednoduchosti je krása.

3. Partnerov vkus

Ak chcete, aby váš muž rád a dobrovoľne nosil vybrané obrúčky, pamätajte na predchádzajúce pravidlo. Chlapi si nepotrpia na výrazné šperky, preto sa nebojte kompromisov. Ak sa bude partner aktívne podieľať na výbere, bude mu šperk bližší. Nie je predsa nič krajšie ako chlap, ktorý s hrdosťou nosí dôkaz o tom, že patrí práve k vám.

4. Zladenie

V tomto prípade taktiež neexistujú pravidlá. Partneri nemusia mať prstene rovnakej farby, materiálu, ani šírky. Mužom sa napríklad hodia širšie obrúčky. Na ženskom prste vyzerajú krajšie úzke modely.

Podobne je to i pri ladení zásnubného prsteňa a obrúčky. Väčšina žien si však rada prispôsobuje vzhľad obrúčok k zásnubnému prsteňu. Predsa len sú to šperky, ktoré k sebe tematicky patria a nosia sa spolu.

Vždy platí, že móda je len dočasná. Riaďte sa vlastným vkusom a preferenciami. Prezrite si našu širokú ponuku zásnubných prsteňov a vyberte si tie naj pre vás. A hlavne, užite si tieto momenty, veď sú len raz za život!

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.