Zasadací poriadok

Stránka www.svadbaonline.sk Vám prináša  nástroj, ktorý Vám uľahčí plánovanie Vašej svadobnej hostiny – náš unikátny Zasadací poriadok. Túto pomôcku Vám prinášame úplne zadarmo!
Pred začatím plánovania samotnej svadobnej hostiny by ste si mali ujasniť niekoľko základných faktov:

1)    Koľko hostí sa zúčastní Vašej svadobnej hostiny?
2)    Kde sa bude svadobná hostina konať?
3)    Je miestnosť ktorú ste si vybrali štandardná, alebo je architektonicky atypická?

Zodpovedaním uvedených otázok  si pomôžete vytvoriť základný obraz o Vašej svadobnej hostine a podľa toho aj použiť Zasadací poriadokRozmery  a štruktúra miestnosti budú hrať najdôležitejšiu úlohu pri rozmiestnení stolov tak, aby ste dosiahli čo najpríjemnejšiu atmosféru.Ďalším dôležitým krokom  pri ukladaní a rozmiestnení stolov, je ich vzájomná vzdialenosť . Ak ich dáte príliš ďaleko od seba  Vaši hostia sa nebudú môcť porozprávať a budú sa citiť príliš izolovane. Ak ich však dáte príliš blízko pri sebe Vaši hostia sa budú cítiť stiesnene – neumožní im to  posunúť si v prípade núdze stoličku o kúsok dozadu.

Je preto veľmi dôležité, aby ste si miestnosť prezreli ešte pred samotným začatím plánovania. Prosím nezabudnite však na miesto pre kapelu príp. DJ-ja.

Pokiaľ ste si zapísali všetky potrebné informácie, môžete začať samotné plánovanie s našim Zasadacím poriadkom. 
Ako prvý krok
 si zadáte Vaše iniciálie a miesto svadobnej hostiny. Pokiaľ ste už používali niektoré z našich pomôcok (Svadobný plánovač, Register darčekov a pod.)  a zadali ste do nich napr. mená Vašich príbuzných, známych alebo rodiny, tieto mená sa Vám automaticky objavia aj v zasadacom poriadku. Nezabudnite – všetky naše nástroje sú navzájom poprepajané, takže nemusíte zadávať údaje o vašich hosťoch znova a znova! Pokiaľ si však chete doplniť zoznam hostí – urobte to! Kliknite si jednoducho na tlačítko Pridaj hosťa.

Teraz prichádzame k samotnému plánovaniu.Vyberte si stôl, postavte sa na neho s myškou, stačte ľavé tlačítko a presuňte stôl na plochu. Je to tak jednoduché, však? Po presunutí stola urobte to isté s Vašimi hosťami. Postavte sa na ich meno a „presuňte“ ho ku stolu kde si želáte aby sedel…Usadenie jednotlivcov je plne vo vašej réžii. Pokiaľ sa Vám tento plán zapáči, môžte si ho uložiť a kedykoľvek sa k nemu vrátiť. To pre prípad, že zasadací poriadok nebude vyhovovať Vám, Vašej rodine, alebo rodine Vášho nastávajúceho. Po ukončení prác si Váš zasadací poriadok môžte poslať na Váš e-mail, alebo si ho môžte vytlačiť – trebárs aj v .pdf formáte.

Ale to nie je všetko, čo Vám náš zasadací poriadok ponúka!  Po usadení Vašich hostí, Vám náš systém ponúka vytlačenie vkusných menoviek na stôl – tak aby každý hosť vedel kde sa má usadiť.
V krátkosti Vám teraz zhrnieme 8 základných výhod používania nášho Zasadacieho poriadku:
1)    Môžete ho používať na akékoľvek udalosti, nielen na Vašu svadobnú večeru.
2)    Jednoduchosť v používaní. Rýchlejšie ako kreslenie stolov rukou. Žiadna spotreba papiera, pier alebo tabuliek.
3)    Hostia môžu byť usadení alebo presunutí veľmi rýchlo – použitím funkcie „drag&drop“
4)    Vyberáte si z rôznch typov  a veľkostí stolov – tak aby vhodne zapadli do Vami vybranej miestnosti.
5)    Sytém Vám umožní upravovať údaje o Vašich hosťoch, posielať im online pozvánky a svadobné oznámenia ako aj ich      špeciálne požiadavky na menu – to pokiaľ by ste mali hostí vegetariánov, vegánov, alebo hostí s diétou.
6)    Možnosť vytlačenia si Vášho plánu.
7)    Ľahká ovládateľnosť.
8)    Zasadací poriadok je zadarmo! Všetko čo potrebujete je zaregistrovať sa na www.svadbaonline.sk

video o tom ako používať zasadací poriadok nájdete tu:

 

Komentáre k "Zasadací poriadok"

 1. Ľudmila Szabová hovorí:

  Funguje im cez ich českú stránku,ako nižšie uviedol admin. Treba si prečítať všetky komentáre. Pekný de

 2. Ondrej Filo hovorí:

  Čistý podvod toto!!! Idioti takto klamať ľudí, žiadny program tu nenájdete, ani sa neregistrujte!!!

 3. Marta Možuchová hovorí:

  Kde si to mam stiahnuť ak chcem robiť ten zasadací poriadok???? uplne neprehľadna stránka neviem sa tu vôbec zorientovať a nájsť ten program

 4. Lucia Polyova hovorí:

  Ja mam taky pocit ze je to len finta aby sme sa sem prihlasili lebo ani na ceskej stranke to neni!!

 5. Natalia S hovorí:

  Prosim vas pekne a ten zasadaci poriadok sa da kde stiahnut? Mam pocit, ze je tu len clanok a program nikde – zbytocne prihlasenie.

 6. Renáta Tarajcakova hovorí:

  Dobry den. Kde najdem ten program, kde si mozem vytvorit zasadaci poriadok?

 7. adminonline hovorí:

  Dobry den, stranka presla re-designom a momentalne su sluzby zasadacieho poriadku nedostupne. Mozete k nim vsak pristupovat cez nasu cesku mutaciu stranky na http://www.svatbaonline.cz/. Dakujeme za pochopenie. Team SvadbaOnline.sk

 8. michal vadak hovorí:

  chcel som najst ten planovac ale je to problem myslel som si ze je to jednoduchsie

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.