UNIKÁTNY PRÁSKAVÝ EFEKT – každý je originál

Naša firma Enii-nails nezaháľa a ako dalšiu novinku sme si pre vás pripravili okrem iného aj veľkú farebnú škálu Crackelovacích lakov, ktoré behom minútky vykúzlia na nechtoch neodolateľný a neopakovateľný efekt popráskaného vzhľadu ( tzv. práskacie nechty ), ktorý je medzi klientkami veľmi žiadaný.


V tomto foto postupe je použitý aj nový jednofázový gél značky Enii-nails – Enigmatic, ku ktorému sa určite ešte vrátime.

V ďalšom foto postupe si pre vás nechtová designérka a špecialistka na gélové nechty – Dita Fico prichystala návod na vytvorenie extravagantných nechtov šikmého vzhľadu niekoľkých farieb. Niekoľkými lakmi vytvorila podklady jednotlivých nechtov a použila vrchné Crackelovacie laky  v rôznych farebných odtieňoch.

1.    Vydezinfikujeme svoje ruky aj ruky klientky, pomarančovým drievkom zatlačíme kutikulu a pilníkom zdrsníme povrch nechtu, pričom odstránime starý materiál. Nechty oprášime štetčekom.

2.    Na prírodnú časť nechtu použijeme prilnávač gélu – Super stick a necháme ľahko vysušiť na vzduchu.

3.    Na všetky nechty použijeme nechtové papierové šablóny, vďaka ktorým predĺžime nechty do požadovaného tvaru.

4.    Na nechty nanesieme nový jednofázový gél Enigmatic a vytvrdíme v UV lampe po dobu 3 minút, stavbu nechtu vytvoríme takisto pomocou tohto gélu, výpotok zotrieme čističom na nechty.

5.    Necht vypiľujeme do požadovaného tvaru pomocou pilníka 100/100. Oprášime štetčekom.

6.    Všetky nechty vyhladíme pomocou bieleho bloku, ktorý nám pomôže vyrovnať povrch nechtu a zahladí prípadné ryhy od pilníku.

7.    Nechty nalakujeme pomocou laku Enii nails. Lak aplikujeme v dvoch súvislých vrstvách, pričom každú z vrstiev necháme riadne vyschnúť.

8.    Na takto nalakované nechty aplikujeme špeciálne Crackelovacie laky v jednej tenkej vrstve a sledujeme, ako sa tvorí už sľúbený efekt popráskaného laku. Tento lak je nutné nechať veľmi dobre zaschnúť a zafixovať vrchným lakom, ako je napríklad Diamond Coat.

9.    Kožtičku v okolí nechtov ošetríme výživným olejčekom.

K tomuto článku zatiaľ nie sú nijaké komentáre.

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.