Pelerínka, doplnok nevesty na chladné dni

Pelerínky, sú veľmi obľúbeným doplnok neviest, aby skryli holé ramienka, ak si so svojím vyvoleným naplánovali deň D v chladivom objatí zimy.
Dnes si môžu nevesty vyberať z neskutočného množstva pelerín, rôznych tvarov, farieb, materiálov, s aplikáciami alebo bez. Obľúbené sú biele, krémové, zlaté, či pastelové odtiene iných farieb. Čo môže byť príjemnejšie ako sa ohriať teplou kožušinkou a pri tom ešte aj vyzerať nádherne?

Trendy, požiadavky a predstavy neviest sa rôznia, treba vyhovieť všetkým, veď si to zaslúžia.
Naj obľúbenejšími pelerínkami pre tie teplejšie z chladných dní roka ostávajú minimalistické elegantné peleríny, ktoré len obopínajú ramená a tak schovávajú dekolt pred chladom.

Len si predstavte takúto situáciu. Gratulácie pred kostolom, pred vami ešte približne päťdesiat hostí, ktorí vám chcú popriať všetko dobré do budúceho života s novomanželom,  poletujú prvé vločky, či silnejší vietor sa snaží women_1 pokaziť váš dokonalý účes, ale vy si môžete vypočuť priania vašich blízkych a užiť si tie chvíle, pretože kožuštek vás chráni pred chladom a škaredým vetrom.
Osobne som už niečo podobné zažila. Bola som medzi poslednými gratulantmi a kým som sa dostala na rad aj s mojim dlho pripravovaným prianím novomanželom, nevesta už nebola tou najkrajšou medzi všetkými prítomnými dámami, ale tou najuzimenejšou.
Aj svoj prednes som preto skrátila len na dve vety, odovzdala som neveste kyticu a požičala jej svoj kabát. Bola som obdarená tým najúprimnejším „ ďakujem“ akým sa len dalo.

Väčším-menším prieskumom v požičovniach a medzi náhodne prítomnými nevestami som zistila, že dnešné nevesty už naozaj nič nenechajú na náhodu. A dbajú nie len na krásu ich svadobných šiat, ale sú vyberavé i čo sa týka pelerín. Ladia farby, kombinujú strihy a veľkou mierou zapájajú originalitu. Ich svadobné pláštenky dopĺňajú farebnými hodvábnymi stužkami, korálikmi, trblietkami, a tak ich povyšujú z ochrany proti mínusovým teplotám na nezameniteľné doplnky.
Ordinačné hodiny pani zimy sa už začínajú, a tak sa aj v požičovniach a salónoch môžete stretnúť s novými kolekciami rôznych pelerín, plášteniek a kabátikov. Už si len požičať kreditnú kartu vašeho milého, z družičiek vytvoriť porotu a pustiť sa do vyberania a kombinovania, aby ste boli naozaj jedinečné.
Prajem vám pri tom veľa krásnych chvíľ, určite si vyberiete.

autor: Tatiana Bachurová/svadbaonline.sk

1 *Komentár k "Pelerínka, doplnok nevesty na chladné dni"

  1. Lus hovorí:

    prakticky clanok, jednoducho zo zivota neviest…zimne nevesty urcite ocenia cokolvek, co ich zahreje :) vratane pritulneho zenicha, ci alkoholu. pelerinka i kabatik su skvele doplnky pre zimnu nevestu, ale vo vela pripadoch ocenia nevesty akykolvek prehoz aj v letnejsich mesiacoch… hlavne ked prsi, ci fuka studensi vietor. aj take leta byvaju… skoda len, ze su tieto doplnky na jedno pouzitie take drahe, a to aj v pozicovniach. ja osobne odporucam nakup a neskor takejto veci v bazare pre nevesty…

Zanechajte komentár

Musíte byť prihlásený(á) aby ste mohli vkladať komentáre.